Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Turniej o Puchar Prezydenta Wejherowa dla rocznika 2004 - dzień 1 i 2

10012015puchary

W niedzielę 11 stycznia 2015 roku zakończył się dwudniowy Turniej o Puchar Prezydenta Wejherowa dla rocznika 2004. W turnieju wystąpiło łącznie 18 zespołów, a najlepsza w finałowych rozgrywkach Ligi Mistrzów okazała się drużyna Gdyńskiej Akademi Piłkarskiej Dąbrowa, drugie miejsce zajął Stolem Gniewino, a trzecie Arka Gdynia. Swoje chwile radości przeżyli także chłopcy reprezentujący GKS Linia, którzy wygrali rozgrywki Ekstraklasy i Bałtyku Gdynia, którzy okazali się najlepsi w Lidze Europy.  

Turniej przebiegał bardzo sprawnie, wszystkie drużyny koncentrowały się głównie na tym żeby z meczu na mecz prezentować się na boisku co raz lepiej. Poziom sportowy zawodów był oczywiście zróżnicowany, ale cieszymy się że większość meczów była bardzo wyrównana, a uczestniczące w turnieju dzieci czerpały z trwających dwa dni rozgrywek wiele radości.

Dziękujemy wszystkim którzy przyjęli zaproszenie na nasz turniej i oczywiście zapraszamy ponownie do naszego miasta.

Dziękujemy Prezydentowi Wejherowa za objęcie honorowym patronatem naszych rozgrywek.

 

ZDJĘCIA - dzień 1

ZDJĘCIA - dzień 2

DRUŻYNY

RELACJA FILMOWA w BŁĘKITNI TV

 

WYNIKI dzień 1 i 2 poniżej...

 

10.01.2015 - sobota - 1 dzień turnieju

Wyniki grupy ”A”

1. UKS Jedynka Reda I vs Jantar Ustka                     0:3

2. Stolem Gniewino vs Orkan Rumia                          4:0

3. Bałtyk Gdynia vs Błękitni Wejherowo II               1:0

4. UKS Jedynka Reda vs Stolem Gniewino               0:4

5. Jantar Ustka vs Bałtyk Gdynia                                0:0

6. Orkan Rumia vs Błękitni Wejherowo II                3:0

7. UKS Jedynka Reda I vs Bałtyk Gdynia                  0:2

8. Stolem Gniewino vs Błękitni Wejherowo II         7:0

9. Jantar Ustka vs Orkan Rumia                                  2:0

10.UKS Jedynka Reda vs Błękitni Wejherowo II     2:1

11. Jantar Ustka vs Stolem Gniewino                         0:2

12. Orkan Rumia vs Bałtyk Gdynia                             0:0

13. Jantar Ustka vs Błękitni Wejherowo II                1:0

14. UKS Jedynka Reda I vs Orkan Rumia                 2:1

15. Stolem Gniewino vs Bałtyk Gdynia                       0:0

Tabela grupa A

1. Stolem Gniewno            13 punktów - Liga Mistrzów

2. Jantar Ustka                   10 punktów - Liga Mistrzów

3. Bałtyk Gdynia                  9 punktów - Liga Europy

4. UKS Jedynka Reda I      6 punktów - Liga Europy

5. Orkan Rumia                    4 punkty - Ekstraklasa

6. Błękitni Wejherowo II    0 punktów - Ekstraklasa    

Wyniki grupy "B"

16. Beniaminek Starogard Gdański vs UKS Jedynka Reda II          2:1

17. UKS Trójka Lębork vs GOSRIT Luzino                                          3:2

18. KP Gdynia I vs Błękitni Wejherowo I                                             0:0

19. Beniaminek Starogard Gdański vs UKS Trójka Lębork              2:0

20. UKS Jedynka Reda II vs KP Gdynia I                                            0:2

21. GOSRIT Luzino vs Błękitni Wejherowo I                                      1:1  (gol D. Leja)

22. Beniaminek Starogard Gdański vs KP Gdynia I                          2:0

23. UKS Trójka Lębork vs Błękitni Wejherowo I                               0:0

24. UKS Jedynka Reda II vs GOSRIT Luzino                                     0:2

25. Beniaminek Starogard Gdański vs Błękitni Wejherowo I         1:0

26. UKS Jedynka Reda II vs UKS Trójka Lębork                              2:0

27. GOSRIT Luzino vs KP Gdynia I                                                     0:0

28. UKS Jedynka Reda II vs Błękitni Wejherowo I                         0:2  (gole: M. Fuhrmann x2 )

29. Beniaminek Starogard Gdański vs GOSRIT Luzino                 3:0

30. UKS Trójka Lębork vs KP Gdynia I                                              2:0

Tabela grupy B

1. Beniaminek Starogard Gdański          15 punktów - Liga Mistrzów

2. UKS Trójka Lębork                                     7 punktów - Liga Mistrzów

3. Błękitni Wejherowo I                                 6 punktów - Liga Europy

4. GOSRIT Luzino                                           5 punktów - Liga Europy

5. KP Gdynia I                                                  5 punktów - Ekstraklasa

6. UKS Jedynka Reda II                                3 punkty - Ekstraklasa 

Wyniki grupy „C”

31. Korona Żelistrzewo vs AP Dąbrowa                     0:1

32. Młode Orły Łeba vs Arka Gdynia                         0:4

33. GKS Linia vs KP Gdynia II                                    0:0

34. Korona Żelistrzewo vs Młode Orły Łeba           4:1

35. AP Dąbrowa vs GKS Linia                                     1:0

36. Arka Gdynia vs KP Gdynia II                              1:0

37. Korona Żelistrzewo vs GKS Linia                       1:0

38. Młode Orły Łeba vs KP Gdynia II                      0:1

39. AP Dąbrowa vs Arka Gdynia                               2:2

40. Korona Żelistrzewo vs KP Gdynia II               1:3

41. AP Dąbrowa vs Młode Orły Łeba                      3:0

42. Arka Gdynia vs GKS Linia                                 3:0

43. AP Dąbrowa vs KP Gdynia II                            1:0

44. Korona Żelistrzewo vs Arka Gdynia               2:4

45. Młode Orły Łeba vs GKS Linia                         1:2

Tabela grupy C

1. Arka Gdynia               13 punktów - Liga Mistrzów

2. AP Dąbrowa                13 punktów - Liga Mistrzów

3. KP Gdynia II                 7 punktów - Liga Europy

4. Korona Żelistrzewo     6 punktów - Liga Europy

5. GKS Linia                        4 punkty - Ekstraklasa

6. Młode Orły Łeba           0 punktów - Ekstraklasa

 

1.01.2015 - niedziela - 2 dzień turnieju

Ekstraklasa ( gramy od 8.00 do 11.00)

mecz sobotni: Orkan Rumia - Błękitni Wejherowo II       3-0

mecz sobotni: KP Gdynia - UKS Jedynka Reda II              2-0

mecz sobotni: GKS Linia - Młode Orły Łeba                         2-1 

8.00. Orkan Rumia - KP Gdynia I                                           3-0 

8.13. Błękitni Wejherowo II - GKS Linia                                0-3 

8.26. UKS Jedynka Reda II - Młode Orły Łeba                    3-0

8.39 Orkan Rumia - GKS Linia                                                 0-1

8.52 KP Gdynia - Młode Orły Łeba                                          3-0

9.05 Błękitni Wejherowo II - UKS Jedynka Reda II           0-0

9.18 Orkan Rumia - Młode Orły Łeba                                     0-3

9.31 Błękitni Wejherowo II - KP Gdynia                                0-1

9.44 UKS Jedynka Reda II - GKS Linia                                  0-4

9.57 Błękitni Wejherowo II - Młode Orły Łeba                     3-0

10.10 Orkan Rumia - UKS Jedynka Reda II                          2-2

10.23 KP Gdynia - GKS Linia                                                     0-2

Ze względu na silne wiatry drużyna Młode Orły Łeba zrezygnowała z udziału w dzisiejszej części naszego turnieju, w związku z tym wszystkie mecze grupy EKSTRAKLASA zostały wydłużone do 14 minut.

 

TABELA KOŃCOWA 

Miejsce, drużyna                                    Zdobyte punkty                             Bilans bramek (+\-)

1. GKS Linia                                                15 pkt                                                     12:1

2. Orkan Rumia                                         10 pkt                                                     11:3 

3. KP Gdynia I                                             9 pkt                                                       6:5                                        

4. UKS Jedynka Reda II                           5 pkt                                                       5:8

5. Błękitni Wejherowo II                          4 pkt                                                        3:7

6. Młode Orły Łeba                                    0 pkt                                                        1:14

Królem Strzelców Ekstraklasy został Szaradowski Wiktor z GKS Linia (6 goli)

 

Liga Europy (gramy od 11.00 do 14.00)

mecz sobotni: Bałtyk Gdynia - UKS Jedynka Reda I            2-0

mecz sobotni: Błękitni Wejherowo I - GOSRiT Luzino         1-1

mecz sobotni: KP Gdynia II - Korona Żelistrzewo                3-1 

11.00. Bałtyk Gdynia - Błękitni Wejherowo I                          1-0  

             gol: K. Wdowiak

11.13. UKS Jedynka Reda I - KP Gdynia II                               0-5 

             gole: 3x A. Deoziński, D. Kobrzyński, M. Machaliński

11.26. GOSRIT Luzino - Korona Żelistrzewo                           0-0

              Bezbramkowy remis po wyrównanym i emocjonującym spotkaniu.

11.39 Bałtyk Gdynia - KP Gdynia II                                             1-0

             gol: M. Socha

11.52 Błękitni WejherowoI - Korona Żelistrzewo                  0-0

             Mecz walki :)

12.05 UKS Jedynka Reda I - GOSRiT Luzino                            0-0

12.18 Bałtyk Gdynia - Korona Żelistrzewo                                1-2

            gole: K. Rychter - K. Miotk, F. Mueler

12.31 UKS Jedynka Reda I - Błękitni Wejherowo I                 0-3

             gole: K. Gruba, D. Leja, M. Szukieć

12.44 GOSRiT Luzino - KP Gdynia II                                            0-1

             gol: J. Staniszewski

12.57 UKS Jedynka Reda I - Korona Żelistrzewo                   0-2

             gole: K. Kolp, F. Mueler

13.10 Bałtyk Gdynia - GOSRiT Luzino                                          1-0

            gol: M. Bartkowiak 

13.23 Błękitni Wejherowo I - KP Gdynia II                                0-0

             

TABELA KOŃCOWA 

Miejsce, drużyna                                    Zdobyte punkty                             Bilans bramek (+\-)

1. Bałtyk Gdynia                                             12 pkt                                              6:2                   

2. KP Gdynia II                                                10 pkt                                              9:2

3. Korona Żelistrzewo                                      8 pkt                                               5:4 

4. Błękitni Wejherowo I                                   6 pkt                                               4:2 

5. GOSRiT Luzino                                              3 pkt                                               1:3 

6. UKS Jedynka Reda I                                     1 pkt                                               0:12

O statuetkę Króla Strzelców do ostatniego meczu walczyło dwóch zawodników: Adrian Deoziński z KP Gdynia oraz Krzysztof Kolp z Korony Żelistrzewo, obaj oni zdobyli po cztery bramki i otrzymali wyróżnienie.  

 

Liga Mistrzów (gramy od 14.00 do 17.00)

mecz sobotni: Stolem Gniewino - Jantar Ustka                              2-0

mecz sobotni: Beniaminek Starogard - UKS Trójka Lębork         2-0

mecz sobotni: Arka Gdynia - AP Dąbrowa                                        2-2 

14.00. Stolem Gniewino - Beniaminek Starogard                          0-0

               Świetne mecze rozegrali bramkarze obu drużyn.                        

14.13. Jantar Ustka - Arka Gdynia                                                       0-0

14.26. UKS Trójka Lębork - AP Dąbrowa                                            0-3

              gol: M. Sobieszczyk, A.Chabraszewski, O. Bartkowiak

14.39 Stolem Gniewino - Arka Gdynia                                               0-0  

             Kolejne spotkanie potwierdzające wysoką formę bramkarzy obu ekip.

14.52 Beniaminek Starogard - AP Dąbrowa                                     0-1

             gol: A. Chabraszewski

15.05 Jantar Ustka - UKS Trójka Lębork                                           0-0

15.18 Stolem Gniewino - AP Dąbrowa                                                0-0

15.31 Jantar Ustka - Beniaminek Starogard                                     0-0

15.44 UKS Trójka Lębork - Arka Gdynia                                            0-4

              gole: J. Sochacki, B. Wiśniewski, B. Woźniak, M. Krause

15.57 Jantar Ustka - AP Dąbrowa                                                        o-1

             gol: B. Błażewicz

16.10 Stolem Gniewino - UKS Trójka Lębork                                    5-0

             gole: 2x M. Waraksa, B. Toczek, J. Styn, D. Plackowski

16.23 Beniaminek Starogard - Arka Gdynia                                      0-0

TABELA KOŃCOWA 

Miejsce, drużyna                                    Zdobyte punkty                             Bilans bramek (+\-)

1. AP Dąbrowa                                                11 pkt                                                 7:2

2. Stolem Gniewino                                       9 pkt                                                  7:0

3. Arka Gdynia                                                7 pkt                                                  6:2

4. Beniaminek Starogard                             6 pkt                                                 2:1 

5. Jantar Ustka                                                3 pkt                                                  0:3

6. UKS Trójka Lębork                                     1 pkt                                                  0:14

W Lidze Mistrzów przewidziane zostały trzy nagrody indywidualne dla najlepszego strzelcy, bramkarza i zawodnika turnieju. Pomimo wielu bezbramkowych remisów mecze obwitowały w emocjonujące i płynne akcje oraz świetne interwencje bramkarzy. Laureatami nagród zostali:

Najlepszy Strzelec - Dawid Plackowski (Stolem Gniewino) - 8 goli

Najlepszy Bramkarz - Filip Gołoś (Jantar Ustka), wyróżnienie Maciej Styn (Stolem Gniewino)

Najlepszy Zawodnik - Sochacki Jakub (Arka Gdynia)

Do zobaczenia na kolejnych turniejach organizowanych przez WAPN Błękitni Wejherowo.