Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Mecz Ekstraklasy Lechia Gdańsk vs Śląsk Wrocław

 

lechia śląsk

Informujemy, że WAPN Błękitni Wejherowo w sobotę 25 października 2014 zorganizuje wyjazd na mecz Ekstraklasy : Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław, który odbędzie się na PGE Arenie w Gdańsku.

Stadion w Gdańsku jest nam dobrze znany, gdyż w czerwcu kibicowaliśmy na nim naszej reprezentacji podczas meczu z Litwą.

Mecz Lechia - Śląsk rozpoczyna się w sobotę o 15.30, planowany wyjazd na mecz około 13 - 13.30, planowany powrót do Wejherowa, około 19.00 - 19.30.

Koszt wyjazdu od osoby : 20 zł (płatne u trenerów)

W wyjeździe na mecz mogą uczestniczyć zawodnicy z roczników 2003, 2004, 2005 i 2006. Chęć wyjazdu należy deklarować bezpośrednio u trenerów poszczególnych roczników. 

Prosimy o jak najszybsze podjęcie decyzji odnośnie udziału w tym wyjeździe (listę zamykamy we wtorek 21 października wieczorem), tak żeby w miarę szybko można było zamówić odpowiednią ilość biletów. 

UWAGA !!!

W wyjeździe możliwy jest udział rodziców (koszt wyjazdu rodzica to również 20 zł). Chęć wyjazdu na mecz wspólnie z dzieckiem, należy zgłosić trenerowi, podając numer PESEL.