Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Podział na grupy od września

 

Grupa I : trening we wtorek 16:00-17:15

LP Grupa I (2010 i młodsi)
1 Chmiel Adrian
2 Fierka Mikołaj
3 Górzyński Filip
4 Grubba Antoni
5 Grubba Aleksander
6 Grzenkowicz Filip
7 Jóźwiak Oliwier
8 Kloka Brunon
9 Kostowski Krzysztof
10 Liss Dawid
11 Szreder Oskar
12 Węsierski Jeremiasz
13 Zybała Patryk
14 Milewczyk Łukasz
15 Regucki Artur

 

Grupa II : trening wtorek 17:15-18:30

  Grupa II 2009/10
1 Cholch Alex
2 Wensierski Aleksander
3 Cholewińska Oliwia
4 Derkowski Oskar
5 Gaffke Dariusz
6 Górzyński Kamil
7 Jaskólski Konrad
8 Jóźwiak Wojciech
9 Kowalski Kamil
10 Labuda Jakub
11 Nowakowski Ksawery
12 Pożarowszczyk Franciszek
13 Stuba Szymon
14 Preuss Max
15 Gorzelańczyk Oliwier
16 Bawarski Maciej

 

Grupa III : trening piątek 16:00-17:15

1 Block Tomasz
2 Bryc Maksymilian
3 Formella Konrad
4 Grubba Blanka
5 Jamroż Monika
6 Kostowski Wojciech
7 Królek Aleksander
8 Królek Szymon
9 Liss Oliwier
10 Makurat Hubert
11 Pawelczyk Michał
12 Pietroń Filip
13 Ronachowski Kacper
14 Seweryn Wiktor
15 Warkusz Euzebiusz
16 Wensierski Nikodem

 

Grupa IV : trening w piątek 17:15-18:30

1 Cholch Marcel
2 Cholch Oliwier
3 Górski Cezary
4 Groenke Jakub
5 Grubba Dominik
6 Hening Grzegorz
7 Hinc Adam
8 Kriesel Piotr
9 Marszał Adam
10 Marszał Wojciech
11 Morzycki Mikołaj
12 Pałkowski Max
13 Sabisz Adam
14 Sikora Jacek
15 Tratowski Mateusz

 

Zapisani na drugi trening:

GR I/II - środa 16:00 - 17:15

Górzynski F, Grzenkowicz F, Józwiak O, Szreder O, Cholch A, Górzyński K, Józwiak W, Labuda J, Pożarowszczyk F, Stuba Sz, Węsierski A

 

GR III/IV - środa 17:15-18:30

Block T, Bryc M, Górski C, Grubba B, Grubba D, Królek A, Makurat H, Seweryn W, Warkusz E, Wensierski N, Hinc A, Hening G, Pałkowski M, Marszał W, Marszał A