Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Wejher Cup 2020 dla rocznika 2010 pod patronatem Hotelu Olimp

WC2020 2010 top

Halowy turniej Wejher Cup dla rocznika 2010 organizowany przez naszą Akademię pod patronatem Hotelu Olimp wygrała drużyna AP Jedynki Reda, przed Błękitnymi Wejherowo i Sztormem Kosakowo. W Lidze Europy najlepsi okazali się gracze AP Diego Lębork, a w Ekstraklasie Stolemu Gniewino.

Faza finałowa turnieju miała bardzo emocjonujący przebieg. O zwycięstwie AP Jedynki Reda zadecydował lepszy o dwa gole bilans bramkowy od Błękitnych Wejherowo (w meczu bezpośrednim pomiędzy tymi drużynami padł remis 2-2). Ważną rolę w turnieju odegrał zespół Błękitnych Wejherowo II, który najpierw zremisował z AP Jedynką Reda tracąc decydujące o remisie bramki w samej końcówce, a w ostatnim meczu turnieju bardzo ambitnie walczył z pierwszym zespołem Błękitnych i mimo porażki (1-3) zebrał burzę braw od kibiców z ... Redy. Nagrody Fair Play nie przyznawaliśmy, gdybyśmy to robili bezapelacyjnie trafiłaby ona do drużyny Błękitnych Wejherowo II. Świetny turniej rozegrała też ekipa z Londynu  4 Future Pro FC zajmując w końcowej klasyfikacji czwarte miejsce w Lidze Mistrzów. 

Jak zwykle w Wejherowie oglądaliśmy wielu młodych piłkarzy którzy zasłużyli na indywidualne wyróżnienia. Najlepszym zawodnikiem Ekstraklasy został Hubert Kamiński ze Stolemu Gniewino, w Lidze Europy świetnie prezentował się Oskar Kwiatkowski z Diego Lębork, a w Lidze Mistrzów do TOP 5 wybrani zostali Jan Duda (Sztorm Kosakowo), Julian Strzecki (Błękitni Wejherowo I), Oliwier Skotnicki (AP Jedynka Reda), Kasper Gazda (4 Future Pro FC Londyn) i Krzysztof Menzel (AP Jedynka Reda).

Warto wspomnieć jeszcze o najmłodszym uczestniku turnieju, którym był Tomek Pikus z Młodych Orłów Łeba. Patrząc na to jak odważnie Tomek poczynał sobie z 4 lata starszymi od siebie graczami, możemy być pewni że jeszcze nie raz o nim usłyszymy, nie tylko w Wejherowie. 

Dziękujemy Hotelowi Olimp w Wejherowie za objęcie patronatem naszego turnieju. 

Dziękujemy Pomorskiemu Związkowi Piłki Nożnej za wsparcie całego cyklu turniejów Wejher Cup.

Dziękujemy Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej za objęcie patronatem "Piłka dla wszystkich" cyklu turniejów Wejher Cup

Dziękujemy wszystkim którzy pomogli w organizacji turnieju, w szczególności wolontariuszom, którzy pracowali przy obsłudze turnieju.

Dziękujemy wszystkim za udział w turnieju i zapraszamy na kolejne turnieje organizowane przez naszą Akademię.

ZDJĘCIA

DRUŻYNY

 

Poniżej zapis RELACJI LIVE z tego wydarzenia

...

 

GRUPA "A" -

WC2020 2010 A

SKŁADY DRUŻYN:

A1 - AP Jedynka Reda: Krzysztof Menzel, Julek Bronek, Oliwier Skotnicki, Jan Barca, Michał Walczewski, Kuba Koss, Mateusz Wojciechowski, Tymon Stecki, T. Michał Weraksa

A2 - Bałtyk Gdynia: Wiktor Horała, Franciszek Tokarski, Paweł Kołtonowski, Wojciech Lasocki, Mikołaj Żółtkowski, Oliwier Wittbrot, Patryk Mieczykowski, Wojciech Drywa, Dawid Sikorski, T. Bartosz Lewandowski

A3 - Stolem Gniewino: Patryk Miotk, Jakub Podajewski, Aleksander Gorczycki, Dominik Sokołowski, Pola Abako, Hubert Kamiński, Maciej Ladach, Agata Gorczycka, Kuba Cieszke, T. Marek Świtała

A4 - AP Karol Piątek: Grzegorz Płomin, Xawier Kłos, Konrad Kandzora, Stefan Kanczkowski, Jakub Badena, Braien Płotka, Michał Maszota, Jakub Waszkinel, T. Karol Piątek

A5 - Zatoka 95 Puck: Adam Fikus, Adam Majda, Kacper Szczodrowski, Igor Kowalski, Nikodem Boryczko, Kajetan Radtke, Adrian Derc, Bartosz Szornak, T. Bartłomiej Lesner

A6 - Korona Żelistrzewo: Filip Warmus, Michał Ellwart, Maksymilian Walkusz, Marcel Wykowski, Jakub Stamn, Nikodem Roraff, Szymon Grenwald, Przemysław Radtke, T. Ryszard Situlewski

 

WYNIKI MECZÓW :

08:00 - 08:11      AP Jedynka Reda - Bałtyk Gdynia             5-0 (J. Bronek, M. Walczewski, O. Skotnicki, K. Koss, samobój)

08:13 - 08:24      Stolem Gniewino - AP Karol Piątek          2-2 (K. Lieske, M. Ladach - J. Badena, M. Maszota)

08:26 - 08:37      Zatoka Puck - Korona Żelistrzewo            1-2 (N. Boryczko - M. Walkusz, M. Wykowski)

08:39 - 08:50     AP Jedynka Reda - Stolem Gniewino       2-0 (O. Skotnicki, K. Koss)

08:52 - 09:03     Bałtyk Gdynia - Zatoka Puck                      0-0

09:05 - 09:16      AP Karol Piątek - Korona Żelistrzewo      2-4 (J. Badena 2x - M. Ellwart 3x, M. Wykowski)

09:18 - 09:29      AP Jedynka Reda - Zatoka Puck                0-1 (A. Majda)

09:31 - 09:42      Stolem Gniewino - Korona Żelistrzewo    1-1 (M. Ladach - M. Wykowski)

09:44 - 09:55      Bałtyk Gdynia - AP Karol Piątek                3-2 (F. Tokarski 3x - X. Kłos, S. Kanczkowski)

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH : AP Jedynka Reda i Korona Żelistrzewo walczą o miejsce pierwsze, o Ligę Eurpy walczą Bałtyk Gdynia oraz Zatoka Puck. Najlepszymi strzelcami są F. Tokarski (3) - Bałtyk Gdynia, M. Ellwart (3) - Korona Żelistzrewo oraz M. Wykowski (3) - Korona Żelistzrewo

 

09:57 - 10:08    AP Jedynka Reda - Korona Żelistrzewo    2-1 (O. Skotnicki, M. Wittbrodt - K. Cieske)

10:10 - 10:21    Bałtyk Gdynia - Stolem Gniewino               2-1 (O. Wittbrodt, P. Mieczkowski - Kuba Lieske)

10:23 - 10:34   AP Karol Piątek - Zatoka Puck                      2-1 (J. Badena, S. Kanczkowski - B. Szornak)

10:36 - 10:47   Bałtyk Gdynia - Korona Żelistrzewo            3-1 (W. Lasocki 2x, F. Tokarski - M. Ellwardt)

10:49 - 11:00   AP Jedynka Reda - AP Karol Piątek             7-0 (M. Walczewski, O. Skotnicki 3x, M. Wojciechowski 2x, K. Koss)

11:02 - 11:13    Stolem Gniewino - Zatoka Puck                     0-3 (A. Wajda 2x, B. Szornak)

 

TABELA GRUPY "A":

I.     AP Jedynka Reda         12 pkt , 17-1

II.   Bałtyk Gdynia                10 pkt , 8-9

III. Korona Żelistrzewo     7 pkt  , 8-10 (mecz bezpośredni)

IV. Zatoka 95 Puck              7 pkt  ,  6-4

V.   AP Karol Piątek             4 pkt , 8-17

VI. Stolem Gniewino          2 pkt ,  4-10

 

NAJLEPSI STRZELCY GRUPY "A": Oliwier Skotnicki (6) - AP Jedynka Reda, Mateusz Wojciechowski (4) - AP Jedynka Reda, Jakub Badena (4) - AP Karol Piątek, Franciszek Tokarski (4) - Bałtyk Gdynia, Michał Ellwart (4) - Korona Żelistrzewo

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "A": AP JEDYNKA REDA

 AP Jedynka Reda WC 2020 2010

 

GRUPA "B" -

WC2020 2010 B

SKŁADY DRUŻYN:

B1 - Błękitni Wejherowo I: Aleksander Mięsiak, Oskar Lange, Julian Strzecki, Michał Bochentyn, Igor Nowacki, Robert Brzeski, Piotr Klecha, Kajus Undzenas, T. Jakub  Rybicki, Dariusz German

B2 - 4 Future PRO FC Londyn: Jayden Dhami, Nadia Sztuba, Wiktor Sztuba, Gracjan Sierocki, Adrian Obrycki, Olivier Wisniewski, Kasper Gazda, T. Rafał Nowotyński, Daniel Sztuba

B3 - AP Jedynka Reda II: Kornad Tutkowski, Olaf Mej, Marcel Kohnke, Wojciech Parzycy, Szymon Fopka, Alan Urbański, Szymon Kowalski, Jan Ciesek, Ksawery Fąferek, T. Michał Weraksa

B4 - Kaszuby Połchowo: Jan Jarzemski, Michał Kiełczewski, Kacper Bużan, Sebastian Łukasiewsicz, Tomasz Richert, Adam Pleszczyński, Ksawery Pliński, T. Dariusz Skowron

B5 - Młode Orły Łeba: Ksawery Kołodziej, Filip Sulikowski, Franciszek Jankowski, Julian Pikus, Tomasz Pikus, Tymon Majewski, Antoni Zalewski, Karol Plichta, Jerzy Konkol, T. Tomasz Zener

B6 - AP KP Gdynia II: Filip Neumann, Filip Chwiejczak, Wojciech Magdziarz, Kostek Potoralski, Paweł Dąbek, Wojciech Bocian, Maciej Jankowski, Jan Wicherkiewicz, T. Szymon Domachowski

 

WYNIKI MECZÓW :


11:20 - 11:31  Błękitni Wejherowo I - 4 Future PRO FC Londyn 3-3  (samobój, J. Strzecki, R. Brzeski - K. Gazda, O. Wiśniewski, J. Dhami)

11:33 - 11:44  AP Jedynka Reda - Kaszuby Połchowo                     2-2 (S. Kowalski 2x -  J. Jarzemski 2x)

11:46 - 11:57  Młode Orły Łeba - AP KP Gdynia II                           2-6 (F. Jankowski, J. Pikus - P. Dąbek 3x, W. Bocian, J. Wicherkiewicz 2x)

11:59 - 12:10  Błękitni Wejherowo I - AP Jedynka Reda II            2-1 (J. Strzecki, M. Bochentyn - S. Fopka)

12:12 - 12:23  4 Future PRO FC Londyn - Młode Orły Łeba          2-1 (K. Gazda, A. Obrycki - J. Konkol)

12:25 - 12:36  Kaszuby Połchowo - AP KP Gdynia II                      4-2 (J. Jarzemski, S. Łukasiewicz 2x, T. Richert - M. Jankowski, W. Magdziarz)

12:38 - 12:49  Błękitni Wejherowo I - Młode Orły Łeba                 8-0 (M. Bochentyn, I. Nowacki 3x, J. Strzecki 3x, O. Lange)

12:51 - 13:02  AP Jedynka Reda II- AP KP Gdynia II                      1-0 (S. Fopka)

13:04 - 13:15  4 Future PRO FC Londyn - Kaszuby Połchowo      1-1 (J. Gazda - J. Jarzemski)

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH : Błękitni Wejherowo, 4 Future PRO FC Londyn oraz Kaszuby Połchowo walczą o Ligę Mistrzów. Najlepszymi strzelcami są Julek Strzecki (6) oraz Igor Nowacki (3) z Błękitnych Wejherowo

 

13:17 - 13:28   Błękitni Wejherowo I - AP KP Gdynia II               4-0 (I. Nowacki, J. Strzecki 2x, O. Lange)

13:30 - 13:41   4 Future PRO FC Londyn - AP Jedynka Reda II 1-0 (O. Wiśniewski)

13:43 - 13:54   Kaszuby Połchowo - Młode Orły Łeba                   4-1 (S. Łukasiewicz 2x, K. Bużan, J. Jarzemski- F. Jankowski)

13:56 - 14:07   4 Future PRO FC Londyn - AP KP Gdynia II       2-2 (K. Gazda, N. Sztuba - J. Wicherkiewicz, P. Dąbek)

14:09 - 14:20   Błękitni Wejherowo I - Kaszuby Połchowo          2-1 (M. Bochentyn, I. Nowacki - S. Łukasiewicz)

14:22 - 14:33   AP Jedynka Reda II - Młode Orły Łeba                 4-2 (K. Fąferek, J. Ciesek 2x, S. Kohnke - F. Jankowski 2x)

 

TABELA GRUPY "B":

I.    Błękitni Wejherowo             13 pkt , 19-5

II.  4 Future PRO FC Londyn    9 pkt ,  9-7 

III. Kaszuby Połchowo                8 pkt ,  12-8

IV. AP Jedynka Reda                   7 pkt  ,  8-7

V.  AP KP Gdynia II                      4 pkt  ,  10-13

VI. Młode Orły Łeba                     0 pkt  ,  6-24

 

NAJLEPSI STRZLCY GRUPY "B": Julian Strzecki (8) - Błękitni Wejherowo, Igor Nowacki (5) - Błękitni Wejherowo, Jan Jarzemski (5) - Kaszuby Połchowo, Sebastian Łukasiewicz (5) - Kaszuby Połchowo

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "B": BŁĘKITNI WEJHEROWO I

 Błękitni Wejherowo WC 2020 2010

 

GRUPA "C" -

WC2020 2010 C

SKŁADY DRUŻYN:

C1 - Sztorm Kosakowo: Igor Świerczyński, Franciszek Olszewski, Dawid Mierzejewski, Konrad Wowk, Oliwier Fos, Igor Łykowski, Paweł Chartynowicz, Krystian Pienczke, Borys Drozdowski, Jan Duda, T. Michał Michalski

C2 - AP KP Gdynia: Miłosz Ubrych, Olgierd Pancernicz, Michał Jakus, Kornel Kowalczyk, Marcin Połczyński, Kacper Hyska, Miłosz Janczewski, Bartłomiej Bukowski, Ryszard Woźniak, T. Szymon Domachowski

C3 - PKS Jastarnia: Franciszek  Selin, Jakub Balicki, Tomasz Konkel, Artur Konkel, Szymon Lenc, Filip Synowiec, Mateusz Konkel, Marcin Korth, Jan Kohnke, Ryszard Isakowicz, T. Łukasz Boszk

C4 - Błękitni Wejherowo II: Piotr Daszyński, Maciej Górski, Patryk Godlewski, Dawid Schmich, Maciej Grot, Alan Giergiński, Kornad Henning, Maciej Hazuka, T. Jakub Rybicki, Dariusz German

C5 - Diego Lębork: Oskar Labuda, Filip Pipka, Oskar Kwiatkowski, Ksawery Kędra, Hubert Wasilkowski, Jakub Nadolny, Greacjan Szulc, Ignacy Falitarski, Jakub Domarus, T. Jakub Żmudzki

C6 - AP Cassubian: Mateusz Drewczyński, Artus Montelier, Nikodem Dampc, Jan Cilindz, Zuzanna Ustarbowska, Adam Formela, Alan Kiedrowski, Krzysztof Czarnocki

 

WYNIKI MECZÓW:

14:40 - 14:51  Sztorm Kosakowo - AP KP Gdynia I          2-0 (J. Duda)

14:53 - 15:04  PKS Jastarnia - Błękitni Wejherowo         1-3 (R. Jaskowicz - M. Grot, M. Hazuka, D. Schmich)

15:06 - 15:17  AP Diego Lębork - AP Cassubian                3-0 (O. Kwiatkowski 3x)

15:19 - 15:30  Sztorm Kosakowo - PKS Jastarnia             7-2 (K. Pienczke 4x, P. Charytanowicz 2x, I. Łykowski- J. Kohnke, A. Kohnke)

15:32 - 15:43  AP KP Gdynia I - AP Diego Lębork            0-6 ( O. Kwiatkowski 3x, K. Kędra, J. Nadulny x2)

15:45 - 15:56  Błękitni Wejherowo II - AP Cassubian      7-1 (M. Grot 2x, M. Górski, P. Godlewski, A. Giergiński, K. Henning, M. Hazuka - |A. Formela)

15:58 - 16:09  Sztorm Kosakowo - Diego Lębork             1-1 (K. Pienczke - O. Kwiatkowski)

16:11 - 16:22  PKS Jastarnia - AP Cassubian                     1-0 (R. Isakowicz)

16:24 - 16:35  AP KP Gdynia I - Błękitni Wejherowo II  0-3 ( - M. Górski, M. Grot 2x)

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH: Błękitni Wejherowo skompletowami maksymalną ilość punktów, z ich plecami Sztorm Kosakowo i Diego Lębork. Najlepszymi strzelcami są Oskar Kwiatkowski (7) - Diego Lębork, Krystian Pienczke (5) - Sztorm Kosakowo oraz Maciej Grot (5) - Błękitni Wejherowo

 

16:37 - 16:48  Sztorm Kosakowo - AP Cassubian                  2-2 (J. Duda 2x - N. Dampc, A. Formela)

16:50 - 17:01  AP KP Gdynia I - PKS Jastarnia                      1-2 (M. Jakus - F. Synowiecki, R. Isakowicz 2x)

17:03 - 17:14  Błękitni Wejherowo II - Diego Lębork            3-1 (A. Giergiński x2, M.Górski - O. Kwiatkowski )

17:16 - 17:27  AP KP Gdynia I - AP Cassubian                        0-0

17:29 - 17:40  Sztorm Kosakowo - Błękitni Wejherowo II   2-1 (J. Duda 2x - M. Hazuka )

17:42 - 17:53  PKS Jastarnia - Diego Lębork                          2-2 (M. Kohnkel, M. Korth - H. Wasilkowski, O. Kwiatkowski )

 

TABELA GRUPY "C":

1. Błękitni Wejherowo II     12pkt        17-5

2. Sztorm Kosakowo             11 pkt       14-6

3. Diego Lębork                       8 pkt       13-6

4. PKS Jastarnia                     7 pkt        9-13

5. AP Cassubian                      2 pkt       3-13 

6. AP KP Gdynia I                   1 pkt       1-14

 

NAJLEPSI STRZELCY GRUPY "C":

Oskar Kwiatkowski - Diego Lębork

Jan Duda - Sztorm Kosakowo

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "C": BŁĘKITNI WEJHEROWO II

 Błękitni Wejherowo II WC 2020 2010

 

EKSTRAKLASA - 15.02.2020 (sobota) :

mecz sobotni  AP Karol Piątek - Stolem Gniewino        2-2

mecz sobotni  AP KP Gdynia II - Młode Orły Łeba        6-2

mecz sobotni  AP Cassubian - AP KP Gdynia I               0-0

 

EKSTRAKLASA - 16.02.2020 (niedziela):

8:00 - 8:11  AP Karol Piątek - AP KP Gdynia II                       0-0

8:13 - 8:24  Stolem Gniewino - AP Cassubian                         4-2 (A. Gorczycki x2, H. Kamiński, J. Lieske - N. Dampc, A. Formela)

8:26 - 8:37  Młode Orły Łeba - AP KP Gdynia I                      2-2 (J. Pikus, F. Jankowski - K. Kowalczyk, G. Smentoch)

8:39 - 8:50  AP Karol Piątek - AP Cassubian                           1-2 (M. Maszota - N. Dampc, A. Kiedrowski) 

8:52 - 9:03  AP KP Gdynia II - AP KP Gdynia I                       1-2 (J.Waszkinen - G. Smentoch, M. Jakus)

9:05 - 9:16  Stolem Gniewino - Młode Orły Łeba                    5-0 (J. Lieske x3, H. Kamiński x2)

9:18 - 9:29  AP Karol Piątek - AP KP Gdynia I                         2-1 (S. Kanczkowski, X. Kłos - G. Smentoch)

9:31 - 9:42  Stolem Gniewino - AP KP Gdynia II                     1-0 (A. Gorczycki)

9:44 - 9:55  Młode Orły Łeba - AP Cassubian                           0-3 (A. Formela x3)

9:57 - 10:08  Stolem Gniewino - AP KP Gdynia I                    3-0 (A. Gorczycki, M. Ladach, H. Kamiński)

10:10 - 10:21  AP Karol Piątek - Młode Orły Łeba                    4-0 (J. Badena, J. Waszkinen, K. Kondzora, M. Maszota)

10:23 - 10:34  AP KP Gdynia II - AP Cassubian                       1-1 (P. Dąbek - A. Formela)

 

TABELA EKSTRAKLASY:

1.  STOLEM GNIEWINO         16 pkt , 15-4

2. AP Karol Piątek                             9 pkt , 10-5

3. AP Cassubian                                 6 pkt , 8-7

4. AP KP Gdynia I                              5 pkt , 5-8

5. AP KP Gdynia II                             5 pkt , 8-6

6. Młode Orły Łeba                           1 pkt , 4-20

 

ZWYCIĘZCA EKSTRAKLASY : STOLEM GNIEWINO

Stolem Gniewino WC2020 2010 E1m

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY EKSTRAKLASY :

Stolem Gniewino - Jakub Lieske

AP KP Gdynia II - Wojciech Magdziarz

AP KP Gdynia I - Miłosz Janczewski

Młode Orły Reda - Tomasz Pikus

AP Cassubian - Nikodem Dampc

AP Karol Piątek - Jakub Badena

WC2020 2010 E wyrm

 

TOP 3 EKSTRAKLASY : 

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Huber Kamiński (Stolem Gniewino)

NAJLEPSZY STRZELEC - Adam Formela (AP Cassubian)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Grzegorz Płomin (AP Karol Piątek)

WC2020 2010 E top3m

 

LIGA EUROPY - 15.02.2020 (sobota):

mecz sobotni  Korona Żelistrzewo - Zatoka 95 Reda          2-1

mecz sobotni  Kaszuby Połchowo - AP Jedynka Reda        2-2

mecz sobotni  Diego Lębork - PKS Jastarnia                        2-2

 

LIGA EUROPY - 16.02.2020 (niedziela)

11:00 - 11:11  Korona Żelistrzewo - Kaszuby Połchowo            2-2 (M. Ellwart, M. Waltusz - J. Jarzembski, S. Łukasiewicz)

11:13 - 11:24  Zatoka 95 Puck - Diego Lębork                             2-2 (A. Majda x2 - O. Kwiatkowki x2)

11:26 - 11:37  AP Jedynka Reda - PKS Jastarnia                        1-0 (W. Parzycki)

11:39 - 11:50  Korona Żelistrzewo - Diego Lębork                      0-1 (O. Kwiatkowski)

11:52 - 12:03  Kaszuby Połchowo - PKS Jastarnia                      5-0 (J. Jarzembski x3, S. Łukasiewicz x2)

12:05 - 12:16  Zatoka 95 Puck - AP Jedynka Reda                      0-0 

12:18 - 12:29  Korona Żelistrzewo - PKS Jastarnia                     2-0 (M. Ellwart, M. Wykowski)

12:31 - 12:42  Zatoka 95 Puck - Kaszuby Połchowo                    3-1 (A. Majda x2, N. Boryczko - J. Jarzembski)

12:44 - 12:55  AP Jedynka Reda - Diego Lębork                         1-5 (W. Parzycki - O. Kwiatkowski x5)

12:57 - 13:08  Zatoka 95 Puck - PKS Jastarnia                            2-1 (B. Szornak, A. Majda - T. Konkel)

13:10 - 13:21  Korona Żelistrzewo - AP Jedynka Reda               4-2 (M. Wykowski x3, M. Ellwart - Sz. Kowalski,A. Urbański )

13:23 - 13:34  Kaszuby Połchowo - Diego Lębork                       0-3 (O. Kwiatkowski x2, J. Nadolny)

 

TABELA LIGI EUROPY :

1. Diego Lębork                             11 pkt , 13-5 

2. Korona Żelistrzewo                       10 pkt , 10-6

3. Zatoka 95 Puck                                8 pkt , 8-6

4. Kaszuby Połchowo                          5 pkt , 10-10   

5. AP Jedynka Reda                            5 pkt , 6-11 

6. PKS Jastarnia                                  2 pkt , 3-12 

 

ZWYCIĘZCA LIGI EUROPY : DIEGO LĘBORK

 WYGRANI LE WC 2010 2020

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY LIGI EUROPY :

Diego Lębork - Hubert Wasilkowski

Korona Żelistrzewo - Michał Ellwart

Zatoka 95 Puck - Adam Majda

Kaszuby Połchowo - Jan Jarzemski

AP Jedynka Reda - Wojciech Parzycki

PKS Jastarnia - Tomasz Konkel

 Wyroznieni LE wc 2010 2020

 

TOP 3 LIGI EUROPY : 

NAJLEPSZY ZAWODNIKI - Marcel Wykowski (Korona Żelistrzewo)

NAJLEPSZY STRZELEC - Oskar Kwiatkowski (Diego Lębork)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Oskar Labuda (Diego Lębork)

 TOP 3 LE WC 2010 2020

 

LIGA MISTRZÓW - 15.02.2020 (sobota):

mecz sobotni  AP Jedynka Reda - Bałtyk Gdynia                       5-0

mecz sobotni  Błękitni Wejherowo I - 4 Future Londyn           3-3

mecz sobotni  Błękitni Wejherowo II - Sztorm Kosakowo       1-2

 

LIGA MISTRZÓW - 16.02.2020 (niedziela)

14:00 - 14:11  AP Jedynka Reda - Błękitni Wejherowo                        2-2 (M. Walczewski, M. Wojciechowski - I. Nowacki, M. Bochentyn )

14:13 - 14:24  Bałtyk Gdynia - Błękitni Wejherowo II                          0-3 (A. Gierginski x2, M. Gorski)

14:26 - 14:37  4 Future Londyn - Sztorm Kosakowo                            0-2 (J. Duda x2)

14:39 - 14:50  AP Jedynka Reda - Błękitni Wejherowo II                   2-2 (M. Gorski, A. Gierginski - J. Barca, J. Kos)

14:52 - 15:03  Błękitni Wejherowo I - Sztorm Kosakowo                    2-1 (J. Strzecki, P. Klecha - O. Wos)

15:05 - 15:16  Bałtyk Gdynia - 4 Future Londyn                                    1-1 (F. Tokarski - O. Wiśniewski)

15:18 - 15:29  AP Jedynka Reda - Sztorm Kosakowo                            2-1 (J. Barca, O. Skotnicki - J. Duda)

15:31 - 15:42  Bałtyk Gdynia - Błękitni Wejherowo I                             1-5 (I.Wittbrodt - I. Nowacki x2, K. Undzenas, M. Bochentyn, P. Klecha)

15:44 - 15:55  4 Future Londyn - Błękitni Wejherowo II                      4-1 (A. Obrycki x2, Oliwier Wiśniewski, W. Sztuba - P.Godlewski)

15:57 - 16:08  Bałtyk Gdynia - Sztorm Kosakowo                                  1-4 (O. Wittbordt - J. Duda, P. Charytanowicz,K. Pienczke, I. Łykowski )

16:10 - 16:21  AP Jedynka Reda - 4 Future Londyn                               3-0 (O. Skonicki, M. Walczewski x2)

16:23 - 16:34  Błękitni Wejherowo I - Błękitni Wejherowo II              3-1 (J. Strzecki, P. Klecha, I. Nowacki - M. Hazuka)

 

TABELA LIGI MISTRZÓW :

1. AP Jedynka Reda                                  11 pkt , 14-5

2. Błękitni Wejherowo I                                 11 pkt , 15-8

3. Sztorm Kosakowo                                         9 pkt , 10-6

4. 4 Future Londyn                                           5 pkt , 8-9

5. Błękitni Wejherowo II                                 4 pkt , 8-11

6. Bałtyk Gdynia                                               1 pkt , 3-13

 

1 MIEJSCE W LIDZE MISTRZÓW : AP Jedynka Reda

AP Jedynka Reda WC 2020 2010 LM1

 

2 MIEJSCE W LIDZE MISTRZÓW : Błękitni Wejherowo

Błękitni Wejherowo WC 2020 2010 LM2

 

3 MIEJSCE W LIDZE MISTRZÓW : Sztorm Kosakowo

Sztorm Kosakowo WC 2020 2010 LM3

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY LIGI MISTRZÓW :

Michał Bochentyn (Błękitni Wejherowo I)

Konrad Hennig (Błękitni Wejherowo II)

Nadia Sztuba (4 Future Pro FC Londyn)

Igor Świerczyński (Sztorm Kosakowo)

Franciszek Tokarski (Bałtyk Gdynia)

Mateusz Wojciechowski (AP Jedynka Reda)

Wyroznieni LM wc 2010 2020

 

TOP 5 LIGI MISTRZÓW : 

Krzysztof Menzel (AP Jedynka Reda)

Kasper Gazda (4 Future Pro FC Londyn)

Oliwier Skotnicki (AP Jedynka Reda)

Julian Strzecki (Błękitni Wejherowo I)

Jan Duda (Sztorm Kosakowo)

TOP 5 LM WC 2010 2020

 

 

ZWYCIĘZCY KONKURSU ŻONGLERKI :

EKSTRAKLASA : Jakub Badena (AP Karol Piątek)

LIGA EUROPY : Oskar Kwaiatkowski (AP Diego Lębork)

LIGA MISTRZÓW : Julian Broner (AP Jedynka Reda) 

zonglerkaWC2020 2010m

 

 

Najlepsi strzelcy turnieju :

18 goli - Oskar Kwiatkowski (AP Diego Lębork)

10 goli - Jan Jarzemski (Kaszuby Połchowo), Jan Duda (Sztorm Kosakowo), Julian Strzecki (Błękitni Wejherowo)

9 goli - Igor Nowacki (Błękitni Wejherowo)

8 goli - Sebastian Łukasiewicz (Kaszuby Połchowo), Adam Majda (Zatoka Puck), Oliwier Skotnicki (AP Jedynka Reda)

 

Łącznie w turnieju strzelono : 292 gole w 81 meczach

 

W turnieju wzięło udział 149 zawodników

 

Wspomóż organizowane przez nas wydarzenia piłkarskie dla dzieci :

Przekaż 1% podatku :

1 procent dla Akademii

Ufunduj nagrody specjalne

Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc w organizacji turniejów. W tej sprawie proszę się kontaktować z Prezesem Akademii Dariuszem Germanem (tel. 662 058 981)

 

Historia Wejher Cup - LINK

Terminy kolejnych turniejów :

22 lutego - turniej dla rocznika 2012

23 lutego - turniej dla rocznika 2013 

29 lutego/01 marca 2020 - turniej dla rocznika 2011

7 marca - turniej dla rocznika 2014 - są jeszcze wolne miejsca - zapraszamy, tel. 517 872 726