Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Wejher Cup dla rocznika 2009 o Puchar Starosty Powiatu Wejherowskiego

WC2020 2009 topb

W drugi weekend lutego (8,9.02) na turniej Wejher Cup do Wejherowa zaprosiliśmy zespoły z rocznika 2009. Do rywalizacji o okazałe puchary ufundowane przez Starostę Powiatu Wejherowskiego przystąpiło 18 drużyn. Zdecydowanie najlepszą drużyną okazali się podobnie jak w roku 2019 gospodarze zawodów Błękitni Wejherowo, którzy wygrali wszystkie 9 meczów i strzelili w nich aż 53 gole. Najbardziej zacięty opór postawili Błękitnym zawodnicy AP Jedynka Reda, którzy w końcowej klasyfikacji zajęli 2 miejsce, bezpośredni mecz pomiędzy dwoma najlepszymi drużynami zakończył się zwycięstwem Błekitnych 3-1 (zdjęcie).

Warto zwrócić uwagę, że Błękitni Wejherowo swoją wygraną w roku 2019 odnieśli w niemal identycznym składzie co w roku 2020. Jedyną zmianą była gra Marcina Spławińskiego w miejsce Roberta Brzeskiego, co bardzo dobrze świadczy o ciągłości procesu szkolenia w naszej drużynie.

Sporą niespodziankę swoim sympatykom sprawili chłopcy z Orłów Osowa, którzy zajęli bardzo dobre 3 miejsce. Stawkę w Lidze Mistrzów uzupełnili Korona Żelistrzewo (4 miejsce), Błękitni Wejherowo II (5 miejsce) i Stolem Gniewino (6 miejsce).

Rywalizację w Lidze Europy wygrał Salos Rumia przed AP Diego Lębork, natomiast w Ekstraklasę wygrał Orkan Rumia przed drugą drużyną AP Jedynki Reda.

Do TOP 5 turnieju Wejher Cup 2020 dla rocznika 2009 wybrani zostali : Aleks Kołata, Karol Mączka (AP 1 Reda), Jan Strzecki, Nikodem Tabor i Krystian Dzierzba (Błękitni Wejherowo). Oprócz tych zawodników warto też wyróżnić zwycięzców konkursu żonglerki którymi zostali : Jakub Kur (AP 1 Reda), Kacper Pięta (AP Diego Lębork) i Jakub Mielewski (AP Cassubian).

Dziękujemy Staroście Powiatu Wejherowskiego za objęcie patronatem naszego turnieju. 

Dziękujemy Pomorskiemu Związkowi Piłki Nożnej za wsparcie całego cyklu turniejów Wejher Cup.

Dziękujemy wszystkim którzy pomogli w organizacji turnieju, w szczególności wolontariuszom, którzy pracowali przy obsłudze turnieju, oraz Pani Kasi Przybysz która zrobiła mnóstwo pięknych zdjęć podczas naszej dwudniowej rywalizacji 

Dziękujemy wszystkim za udział w turnieju i zapraszamy na kolejne turnieje organizowane przez naszą Akademię.

ZDJĘCIA  - ALBUM 1

ZDJECIA - ALBUM 2

ZDJĘCIA - DEKORACJE

DRUŻYNY

Poniżej zapis RELACJI LIVE z tego wydarzenia

...

GRUPA "A" -

WC2020 2009 A

SKŁADY DRUŻYN:

A1 - Błękitni I Wejherowo: Krystian Dzierzba, Tymoteusz Kwidziński, Jan Strzecki, Jakub Słowi, Nikodem Tabor, Bartosz Szulist, Marcin Spławiński, Nikodem Wejher, T. Krzysztof Jezierski, Jakub Przybylski

A2 - Stolem Gniewino: Adian Wenta, Hubert Kamiński, Marcel Synowicki, Konrad Szur, Nikodem Stefański, Mariusz Styn, Maciej Ladach, Michał Białobrzeski, Patryk Karczewski, T. Krzysztof Karmazy

A3 - Orkan Rumia: Alan Olszewski, Błażej Czerwionka, Michał Furgała, Szymon Kowalewski, Bartosz Skrodzki, Filip Waśniewski, Mikołaj Kiel, Adam Świątek, Nikodem Stosik, Mateusz Czoska, T. Mikołaj Podgórniak

A4 - AP Cassubian Czerwony: Bartosz Wodnicki, Borys Domżalski, Artur Montelier, Franek Jaśnowski, Michał Dawidowski, Nokodem Dampc, Jaku Klewer, Jakub Bach, T. Marek Hebel

A5 - Diego Lębork: Olaf Gryń, Kacper, Pięta, Kacper Łasica, Szymon Szymankiewicz, Filip Pipka, Konrda Metera, Karol Landowski, Jakub Nadolny,  T. Michał Pietrzyk

A6 - PKS Jastarnia: Jan Lenc, Kacper Jasiński, Olivier Mrozik, Antoni Kucharczyk, Ksawery Lenc, Franciszek Selin, Martyna Korth, Tomasz Konkel, Artur Konkel, Mateusz Necel, T. Łukasz Boszk 

 

WYNIKI MECZÓW :

08:00 - 08:11     Błękitni I Wejherowo - Stolem Gniewino      8-0 (J. Strzecki, J. Słowi, N. Tabor 3x, B. Szulist 2x, N. Wejher) 

08:13 - 08:24     Orkan Rumia - AP Cassubian Czerwony        2-0 (F. Waśniwski, F. Furgała)

08:26 - 08:37     Diego Lębork - PKS Jastarnia                          1-1 (K. Pięta - K. Jasiński)

08:39 - 08:50     Błekitni I Wejherowo - Orkan Rumia            5-0 (N. Tabor, T. Kwidziński 2x, J. Strzecki, N. Wejher)

08:52 - 09:03     Stolem Gniwino - Diego Lębork                      2-3 (M. Synowiecki, H. Kamiński - samobój, K. Łasica, O. Gryń)

09:05 - 09:16     AP Cassubian Czerwony - PKS Jastarnia       2-4 (B. Domżański, N. Dampc - O. Mrozik 2x, K. Lenc 2x)

09:18 - 09:29     Błękitni I Wejherowo - Diego Lębork             6-0 (N. Tabor, N. Wejher 2x, J. Strzecki, J. Słowi, T. Kwidziński)

09:31 - 09:42     Orkan Rumia - PKS Jastarnia                           1-2 (M. Kiel - K. Jasiński 2x)

09:44 - 09:55     Stolem Gniewino - AP Cassubian Czerwony  6-1 (M. Synowiecki 3x, M. Białobrzeski, M. Ladach, K. Szur - M. Dawidowski)

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH : Błękitni Wejherowo kompletują 9 punktów nie tracąc przy tym żadnej bramki. 7 punktów uzbierała drużyna z Jastarni. Dotychczas najlepszymi strzelcami są Nikodem Tabor (6) - Błękitni Wejherowo,  Marcel Synowiecki (4) - Stolem Gniewino oraz Nikodem Wejher (4) - Błękitni Wejherowo

 

09:57 - 10:08    Błękitni I Wejherowo - PKS Jastarnia              7-0 (T. Kwidziński, B. Szulist, M. Spławiński, J. Strzecki, N. Wejher, N. Tabor, J. Słowi)

10:10 - 10:21     Stolem Gniewino - Orkan Rumia                       3-2 (M. Białobrzeski 2x, M. Synowiecki - B. Skrodzki 2x)

10:23 - 10:34    AP Cassubian - Czerwony - Diego Lębork        0-4 (K. Landowski 2x, K. Pięta, K. Łasica) 

10:36 - 10:47    Stolem Gniewino - PKS Jastarnia                       4-1 (M. Synowiecki 2x, M. Białobrzeski, M. Styn - K. Jasiński)

10:49 - 11:00    Błękitni I Wejherowo - AP Cassubian Czerw.  6-0 (N. Tabor 4x, N. Wejher 2x)

11:02 - 11:13      Orkan Rumia - Diego Lębork                             4-2 (M. Furgała, F. Waśniwski 3x - K. Pięta 2x)

 

TABELA GRUPY "A":

I.     Błękitni I Wejherowo  ,  15 pkt  , 32-0

II.   Stolem Gniwino             ,   9 pkt   , 15-15

III. Diego Lębork                  ,   7 pkt   , 10-13

IV. PKS Jastarnia                 ,    7 pkt   , 8-15

V.  Orkan Rumia                   ,    6 pkt  , 9-12

VI. AP Cassubian Czerw.  ,     0 pkt  , 3-22

 

NAJLEPSI STRZELCY GRUPY "A":  Nikodem Tabor (11) - Błękitni I Wejherowo, Nikodem, Wejher (7) - Błękitni I Wejherowo, Kacper Jasiński (5) - PKS Jastarnia

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "A":  Błękitni I Wejherowo

 WC2020 2009 A1

 

 

GRUPA "B" -

WC2020 2009 B

SKŁADY DRUŻYN:

B1 - Błękitni II Wejherowo: Konrad Czwastchka, Filip Olczyk, Gracjan Śliwiński, Wiktor Tabisz, Mikołaj Sułkowski, Nikodem Patelczyk, Ksawier Baranowski, Maciej Bawarski, T. Krzysztof Jezierski, Jakub Przybylski 

B2 - AP Jedynka Reda II: Michał Rejent, Tomek Hołowacz, Aleks Waryś, Szymon Piwowarski, Wiktor Komorowski, Dominik Fałkowski, Karol Rzepua, T. Michał Weraksa

B3 - Salos Rumia: Radosław Toczko, Jakub Gurski, Jan Skrzypek, Patryk Kaszubowski, Borys Zarębski, Aleksander Oleaczek, Adam Stróżyk, Witkor Stewa, T. Michał Płotka

B4 - AP Cassubian Granatowy: Jakub Wolski., Jakub Mielewski, Kazimierz Bojka, Franciszek Ribakowski, Karol Dróździec, Adam Formala, Hubert Klawikowski, T. Marek Hebel

B5 - Lew Lębork: Radek Środa, Tomasz Migowski, Łukasz Purwin, Marek Gęsicki, Jakub Gruszczyński, Olek Kowalczuk, Adrian Majdan, Michał Migulski, Michał Gwidzinka, Franek Drywa, T. Piotr Kwapiński

B6 - Korona Żelistrzewo: Nikodem Bochentyn, Dorian Pieper, Nikodem Wyczachowski, Kamil Gruszyński, Filip Walkusz, Filip Żecholla, Milan Kaczmarek, T. Marek Pieper

 

WYNIKI MECZÓW :

11:20 - 11:31  Błękitni II Wejherowo - AP Jedynka Reda II   1-0 (M. Bawarski)

11:33 - 11:44  Salos Rumia - AP Cassubian Granatowy          2-2 (R. Toczko, J. Skrzypek - A. Formela 2x)

11:46 - 11:57  Lew Lębork - Korona Żelistrzewo                      0-7 (N. Bochentyn, K. Gruszczyński, F. Walkusz, F. Żecholla 2x, M. Kaczmarek 2x)

11:59 - 12:10  Błekitni II Wejherowo - Salos Rumia               1-0 (F. Olczyk) 

12:12 - 12:23  AP Jedynka Reda II - Lew Lębork                     1-3 (A. Waryś - T. Migowski 2x, M. Gęsicki)

12:25 - 12:36  AP Cassubian Granat. - Korona Żelistrzewo  2-3 (J. Wolski, K. Bojka - N. Bochentyn, P. Pieper, F. Walkusz)

12:38 - 12:49  Błękitni II Wejherowo - Lew Lębork               3-0 (F. Olczyk, K. Baranowski, M. Bawarski)

12:51 - 13:02  Salos Rumia - Korona Żelistrzewo                   0-4 (N. Bochentyn 2x, F. Walkusz, K. Gruszczyński)

13:04 - 13:15  AP Jedynka Reda II - AP Cassubian Granat. 4-1 (W. Komorowski, A. Waryś, S. Piwowarski, D. Fałkowski - K. Bojka )

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH : Błękitni Wejherowo wraz z Koroną Żelistrzewo skompletowali po 9 punktów, Jedynka Reda podobnie jak Lew Lębork uzbierała 3 punkty.

 

13:17 - 13:28  Błękitni II Wejherowo - Korona Żelistrzewo   0-0

13:30 - 13:41  AP Jedynka Reda II - Salos Rumia                   0-2 (A. Strózyk, W. Stewa)

13:43 - 13:54  AP Cassubian Granatowy - Lew Lębork          2-4 (F. Ribakowski 2x - T. Migowski, A. Maydan, O. Kowalczuk 2x)

13:56 - 14:07  AP Jedynka Reda II - Korona Żelistrzewo      0-2 (N. Bochentyn 2x)

14:09 - 14:20 Błękitni II W-wo  - AP Cassubian Granat.      5-1 (K. Baranowski, M. Bawarski 2x, K. Patelczyk 2x  - K. Bojka)

14:22 - 14:33  Salos Rumia - Lew Lębork                                 2-2 (W. Stewa, A. Stróżyk - F. Drywa, T. Migowski)

 

TABELA GRUPY "B":

I.    Korona Żelistrzewo    ,     13 pkt  ,   16-2

II.  Błękitni II Wejherowo,    13 pkt  ,  10-1

III. Lew Lębork                    ,     7 pkt  ,    9-15

IV. Salos Rumia                   ,     5 pkt  ,   6-9

V. AP Jedynka Reda II         ,   3 pkt  ,   5-9

VI. AP Cassubian Granat ,       2 pkt   ,   8-18

 

NAJLEPSI STRZLCY GRUPY "B": Nikodem Bochentyn (6) - Korona Żelistrzewo, Maciej Bawarski (4) - Błękitni II Wejherowo, Tomasz Migowski (4) - Lew Lębork

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "B":  Korona Żelistrzewo

WC2020 2009 B1 

 

GRUPA "C" -

WC2020 2009 C

SKŁADY DRUŻYN:

C1 - Błękitne Dziewczyny: Nikola Rykowska, Oliwia Cielecka, Amelia German, Roksana Stenka, Alicja Miszewska, Maja Kosyn, Anna Zmudzczyńska, Zofia Grzona, Pola Fornal, T. Jakub Dulko

C2 - AP Jedynka Reda I: Aleks Kołata, Czarek Górniak, Ignacy Garski, Karol Mączka, Konrad Pielewicz, Jakub Kur, Piotr Skowroński, Mateusz Jóźwiak, T. Michał Weraksa

C3 - GKS Kowale: Julia Modrzewska, Jakub Piechowski, Wiktor Łuszczyk, Filip Tarnawski, Bartosz Zacharek, Jan Banaszewski, Konrad Kuhn, Aleksandra Chocholewska, Kacper Kuleta, T. Piotr Dubiela

C4 - Młode Orły Łeba: Dominik Remiszewski, Nikodem Muża, Jakub Baranowski, Antoni  Kamola, Marcel Duda, Franek Jankowski, Filip Sulikowski, Julian Pikus, T. Tomasz Zenker

C5 - Barca Bolszewo: Tymoteusz Wiśniewski, Julia Semerling, Marek Dettlaff, Beniamin Loewnau, Maciej Dopke, Julia Knapik, Zuzanna Kłosińska, Maksymilian Dopke, Maciej Bałdowski, Julian Solis, T. Krzysztof Buczak

C6 - Orły Osowa: Jakub Kuźmiński, Patryk Szumilewicz, Michał Mirowski, Filip Kowalski, Igor Juszkiewicz, Igor Jaromin, Kacper Krupski, T. Michał Pempkowiak

 

WYNIKI MECZÓW:

14:40 - 14:51  Błękitne Dziewczyny - AP Jedynka Reda I  1-5 (R. Stenka - A. Kołata 2x, C. Górniak 3x)

14:53 - 15:04  GKS Kowale - Młode Orły Łeba                     1-2 (K. Kuleta  - A. Kamola 2x )

15:06 - 15:17  Barca Bolszewo - Orły Osowa                         2-5 (M. Dopke, T. Wiśniewski  - K. Krupski, I. Tuszkiewicz 3x, F. Kowalski)

15:19 - 15:30  Błękitne Dziewczyny - GKS Kowale              7-0 (A. Miszewska, M. Kosyn 2x, Zofia Grzona 2x, Pola Fornal, O. Cielcka)

15:32 - 15:43  AP Jedynka Reda I - Barca Bolszewo           8-0 (J. Kur, C. Górniak 3x, A. Kołata 2x, K. Mączka, M. Jóźwiak)

15:45 - 15:56  Młode Orły Łeba - Orły Osowa                       0-2 (K. Krupski, M. Mirowski)

15:58 - 16:09 Błękitne Dziewczyny - Barca Bolszewo         1-4 (M. Kosyn - T. Wiśniewski 2x, M. Dopke 2x)

16:11 - 16:22  GKS Kowale - Orły Osowa                                0-5 (P. Szumilewicz 3x, M. Mirowski, I. Jaromin)

16:24 - 16:35  AP Jedynka Reda I - Młode Orły Łeba          5-0 (C. Górniak 2x, J. Kur 2x, A. Kołata)

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH: Dwa najlepsze zespoły, które nie straciły punktów to AP Jedynka Reda i Orły Osowa. Najlepszym strzelcem do tej pory jest Czarek Górniak (8) - AP Jedynka Reda oraz Aleks Kołata (6) - AP Jedynka Reda

 

16:37 - 16:48  Błękitne Dziewczyny - Orły Osowa               0-3 (I. Juszkiewicz 2x, M. Mirowski)

16:50 - 17:01  AP Jedynka Reda I - GKS Kowale                 4-0 (C. Górniak 3x, A. Kołata)

17:03 - 17:14  Młode Orły Łeba - Barca Bolszewo                2-0 (A. Kamola, F. Sulikowski)

17:16 - 17:27  AP Jedynka Reda I - Orły Osowa                    3-0 (A. Kołata, J. Kur, K. Mączka)

17:29 - 17:40  Błękitne Dziewczyny - Młode Orły Łeba      5-1 (O. Cielecka 2x, Z. Grzona 2x, A. Miszewska - K. Baranowski)

17:42 - 17:53  GKS Kowale - Barca Bolszewo                        0-1 (T. Wiśniewski)

 

TABELA GRUPY "C":

I.    AP Jedynka Reda I      ,  15 pkt   ,  25-1

II.  Orły Osowa                     , 12 pkt  ,  15-5

III. Błękitne Dziewczyny ,   6 pkt    ,   14-13

IV. Barca Bolszewo           ,   6 pkt    ,    7-16

V.  Młode Orły Łeba          ,    6 pkt   ,    5-13

VI. GKS Kowale                 ,     0 pkt  ,    1-19

 

NAJLEPSI STRZELCY GRUPY "C": Czarek Górniak (11) - AP Jedynka Reda, Aleks Kołata (7) - AP Jedynka Reda, Igor Juszkiewicz (5) - Orły Osowa

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "C":  AP Jedynka Reda I

WC2020 2009 C1

 

  

EKSTRAKLASA - 08.02.2020 (sobota):

Orkan Rumia - AP Cassubian Czerwony                            2-0

AP Jedynka Reda II - AP Cassubian Granatowy               4-1

Młode Orły Łeba - GKS Kowale                                            2-1

EKSTRAKLASA - 09.02.2020 (niedziela):

8:00 - 8:11      Orkan Rumia - AP Jedynka Reda II                                          3-2 (M. Furgała x3, - B. Jóźwiak, D. Fałkowski)

8:13 - 8:24      AP Cassubian Czerwony - Młode Orły Łeba                             1-0 (N. Dampc)

8:26 - 8:37      AP Cassubian Granatowy - GKS Kowale                                   6-0 (gol samobójczy, A. Formela x4, F. Ribakowski)

8:39 - 8:50     Orkan Rumia - Młode Orły Łeda                                                 1-2 (M. Furgała - J. Pikus, K. Baranowski)

8:52 - 9:03      AP Jedynka Reda II - GKS Kowale                                             4-0 (A. Waryś x2, D. Fałkowski, K. Rzepka)

9:05 - 9:16       AP Cassubian Czerwony - AP Cassubian Granatowy              0-5 (J.Wolski, K. Bojka, F. Ribakowski x2, J. Mielewski)

9:18 - 9:29       Orkan Rumia - GKS Kowale                                                         8-0 (F. Waśniewski x3, M. Kiel x2, B. Skrocki, N. Stosik x2)

9:31 - 9:42       AP Cassubian Czerwony - AP Jedynka Reda II                        2-2 (M. Dawidowski, N. Dampc - A.Waryś x2)

9:44 - 9:55       AP Cassubian Granatowy - Młode Orły Łeba                            0-0

9:57 - 10:08     AP Cassubian Czerwony - GKS Kowale                                      3-0 (N. Dampc x2, A. Montelier)

10:10 - 10:21    Orkan Rumia - AP Cassubian Granatowy                                  3-1 (N. Stosik x2, M. Furgala - J. Wolski)

10:23 - 10:34   AP Jedynka Reda II - Młode Orły Łeba                                      3-1 (A. Waryś x3 - M. Duda)

 

TABELA EKSTRAKLASY:

1. Orkan Rumia                                 12 pkt , 17-5

2. AP Jedynka Reda II                            10 pkt , 15-7

3. AP Cassubian Granatowy                  7 pkt , 13-7

4. AP Cassubian Czerwony                    7 pkt , 6-9

5. Młode Orły Łeba                                  7 pkt , 5-8

6. GKS Kowale                                          0 pkt ,  1-23

 

ZWYCIĘZCA EKSTRAKLASY : ORKAN RUMIA 

 Orkan Rumia WC2020 2009 E

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY EKSTRAKLASY :

ORKAN RUMIA  - Michał Furgała

AP JEDYNKA REDA II - Dominik Fałkowski

AP CASSUBIAN GRANATOWY - Adam Formela 

AP CASSUBIAN CZERWONY - Nikodem Dampc

MŁODE ORŁY ŁEBA - Jakub Baranowski 

GKS KOWALE - Bartosz Zachareic

WC2020 2009 Ewyr

 

TOP 3 EKSTRAKLASY : 

NAJLEPSZY BRAMKARZ - DOMINIK REMISZEWSKI (MŁODE ORŁY ŁEDA)

NAJLEPSZY ZAWODNIK  - FILIP WAŚNIEWSKI (ORKAN RUMIA)

NAJLEPSZY STRZELEC - ALEKS WARYŚ (AP JEDYNKA REDA II)

 

WC2020 2009 E TOP3

 

LIGA EUROPY - 08.02.2020 (sobota):

AP Diego Lębork - PKS Jastarnia                                     1-1

Lew Lębork - Salos Rumia                                                 2-2

Błękitne Dziewczyny - Barca Bolszewo                           1-4

 

LIGA EUROPY - 09.02.2020 (niedziela)

11:00 - 11:11    AP Diego Lębork - Lew Lębork                                      1-0 (K. Matera)

11:13 - 11:24    PKS Jastatnia - Błękitne Dziewczyny                           3-0 (K. Jasiński x2, A. Konkel)

11:26 - 11:37    Salos Rumia - Barca Bolszewo                                       3-0 (R. Toczko, B. Zarębski, J. Skrzypek )

11:39 - 11:50    AP Diego Lębork - Błękitne Dziewczyny                     3-1 (K. Matera,O. Gryń, K. Pięta - O. Cielecka)

11:52 - 12:03    Lew Lębork - Barca Bolszewo                                       0-2 (M. Dopke, M. Dettlaff)

12:05 - 12:16    PKS Jastarnia - Salos Rumia                                         0-3 (W. Stewa, B. Zarębski, R. Toczko)

12:18 - 12:29    AP Diego Lębork - Barca Bolszewo                              2-0 (K. Pięta, K. Matera)

12:31 - 12:42    PKS Jastarnia - Lew Lębork                                           3-0 (O. Mrozin x2, K. Jasiński)

12:44 - 12:55    Salos Rumia - Błękitne Dziewczyny                             3-2 (A. Stróżyk, R. Toczko, W. Stewa - O. Cielecka x2)

12:57 - 13:08   PKS Jastarnia - Barca Bolszewo                                    0-0 

13:10 - 13:21    AP Diego Lębork - Salos Rumia                                     0-3 (W. Stewa x2, P. Kaszubowski)

13:23 - 13:34   Lew Lębork - Błęktine Dziewczyny                                5-3 (T. Migowski x2, O. Kowalczuk x3 - O. Cielecka, M. Kosyn, P. Fornal)

 

TABELA LIGI EUROPY :

1. Salos Rumia                     13 pkt. 14-4

2. AP Diego Lębork                  10 pkt   . 7-5

3. PKS Jastarnia                         8 pkt.    7-4

4. Barca Bolszewo                      7 pkt.    6-6

5. Lew Lębork                             4 pkt.    7-11

6. Błękitne dziewczyny             0 pkt.    7-18

 

ZWYCIĘZCA LIGI EUROPY : SALOS RUMIA                                      

Salos Rumia WC2020 2009 LE

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY LIGI EUROPY :

BARCA BOLSZEWO - Tymoteusz Wiśniewski

BŁĘKITNE DZIEWCZYNY - Maja Kosyn

LEW LĘBORK - Tomasz Migulski

PKS JASTARNIA - Ksawery Lenc 

AP DIEGO LĘBORK - Filip Pipka

SALOS RUMIA - Wiktor Stewa

 

 

WC2020 2009 LEwyr

 

TOP 3 LIGI EUROPY :

NAJLEPSZY STRZELEC    - KACPER JASIŃSKI (PKS JASTARNIA)

NAJLEPSZY BRAMKARZ  - ALEKSANDER OLEACZEK (SALOS RUMIA)

NAJLEPSZY ZAWODNIK - KACPER PIĘTA (AP DIEGO LĘBORK)

WC2020 2009 LE TOP3

 

WC2020 2009 LEnaj

 

LIGA MISTRZÓW - 08.02.2020 (sobota):

Błękitni Wejherowo  - Stolem Gniewino               8-0

Korona Żelistrzewo - Błękitni Wejherowo II        0-0

AP Jedynka Reda  - Orły Osowa                               3-0

 

LIGA MISTRZÓW - 09.02.2020 (niedziela)

14:00 - 14:11    Błękitni Wejherowo  - Korona Żelistrzewo                           7-1 (N. Tabor, T. Kwidziński x2,J. Strzecki x3, N. Wejher - M. Kaczmarek)

14:13 - 14:24    Stolem Gniewino - AP Jedynka Reda                                    1-7 (N. Stefański - J. Kur x3, C. Górniak x2, A. Kołata, M. Jóźwiak)

14:26 - 14:37    Błękitni Wejherowo II - Orły Osowa                                     1-2 (K. Baranowski - P. Szumilewicz, SAMOBÓJ)

14:39 - 14:50    Błekitni Wejherowo - AP Jedynka Reda                              3-1 (J. Strzecki x2, N. Tabor - C. Górniak)

14:52 - 15:03    Korona Żelistrzewo -  Orły Osowa                                         1-1 (F. Walkusz - F. Kowalski)

15:05 - 15:16     Stolem Gniewino -  Błękitni Wejherowo II                          1-2 (N. Stefański - K. Baranowski, F. Olczyk)

15:18 - 15:29     Błękitni Wejherowo - Orły Osowa                                         8-1 (T. Kwidziński x2, J. Strzecki x2, J. Słowi, N. Wejher, M. Spławiński x2 - F. Kowalski)

15:31 - 15:42     Stolem Gniewino - Korona Żelistrzewo                                1-1 (M. Synowiecki - D. Pieper)

15:44 - 15:55     Błękitni Wejherowo II - AP Jedynka Reda                         0-5 (A. Kołata x2, J. Kur, Cz. Górniak)

15:57 - 16:08     Stolem Gniewino - Orły Osowa                                             0-6 (K. Krupski x2, P. Szumilewicz, I. Jaromin x2, F. Kowalski)

16:10 - 16:21      Błękitni Wejherowo - Błękitni Wejherowo II                    3-0 (B. Szulist, T. Kwidziński, N. Tabor)

16:23 - 16:34     Korona Żelistrzewo - AP Jedynka Reda                              2-2 (F. Walkusz x2 - J. Kur x2)

 

TABELA LIGI MISTRZÓW :

1. BŁĘKITNI WEJHEROWO     15 pkt       29-3

2. AP JEDYNKA REDA                10 pkt      18-6

3. ORŁY OSOWA                            7 pkt       10-13

4. KORONA ŻELISTRZEWO      4pkt          5-11

5. BŁĘKITNI II WEJHEROWO  4pkt         3-11

6. STOLEM GNIEWINO               1 pkt        3-24

 

1 MIEJSCE W LIDZE MISTRZÓW WC2020_2009 : BŁĘKITNI WEJHEROWO I

Błękitni Wejherowo WC2020 2009 LM1i5

 

2 MIEJSCE W LIDZE MISTRZÓW WC2020_2009 : AP JEDYNKA REDA I

AP Jedynka Reda WC2020 2009 LM2

 

3 MIEJSCE W LIDZE MISTRZÓW WC2020_2009 : ORŁY OSOWA

Orły Osowa WC2020 2009 LM3

                                   

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY LIGI MISTRZÓW :

ORŁY OSOWA - Igor Jaromin

KORONA ŻELISTRZEWO - Milan Kaczmarek 

AP JEDYNKA REDA - Cezary Górniak

BŁĘKITNI WEJHEROWO - Tymoteusz Kwidziński

BŁEKITNI WEJHEROWO II - Nikodem Patelczyk

STOLEM GNIEWINO - Michał Białobrzeski

WC2020 2009 LMwyr

 

TOP 5 LIGI MISTRZÓW :

Aleks Kołata (AP 1 Reda)

Nikodem Tabor (BłękitnI Wejherowo)

Karol Mączka (AP 1 Reda)

Jan Strzecki (Błękitni Wejherowo)

Krystian Dzierzba (Błękitni Wejherowo)

WC2020 2009 LM TOP5b

 

WC2020 2009 LM TOP5

 

 

Zwycięzcy konkursu żonglerki :

EKSTRAKLASA - Jakub Mielewski

LIGA EUROPY - Kacper Pięta

LIGA MISTRZÓW - Jakub Kur

zonWC2020 2009

 

 

 

Najlepsi strzelcy turnieju :

15 goli - Czarek Górniak (AP Jedynka Reda)

14 goli - Nikodem Tabor (Błękitni Wejherowo)

11 goli - Jan Strzecki (Błękitni Wejherowo),

10 goli - Aleks Kołata (AP Jedynka Reda), Jakub Kur (AP Jedynka Reda)

9 goli - Tymek Kwidziński (Błękitni Wejherowo), Nikodem Wejher (Błękitni Wejherowo), Aleks Waryś (AP Jedynka Reda II)

8 goli - Kacper Jasiński (PKS Jastarnia) 

 

Łącznie strzelono :  339 goli w 81 meczach.

W turnieju wzięło udział : 151 zawodników

 

 

 

Wspomóż organizowane przez nas wydarzenia piłkarskie dla dzieci :

Przekaż 1% podatku :

1 procent dla Akademii

Ufunduj nagrody specjalne

Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc w organizacji turniejów. W tej sprawie proszę się kontaktować z Prezesem Akademii Dariuszem Germanem (tel. 662 058 981)

 

Historia Wejher Cup - LINK

 

Terminy kolejnych turniejów :

15/16 lutego 2020 - turniej dla rocznika 2010

22 lutego - turniej dla rocznika 2012

23 lutego - turniej dla rocznika 2013 - są jeszcze wolne miejsca - zapraszamy, tel. 697 026 858

29 lutego/01 marca 2020 - turniej dla rocznika 2011

7 marca - turniej dla rocznika 2014 - są jeszcze wolne miejsca - zapraszamy, tel. 517 872 726