Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Wejher Cup 2020 dla rocznika 2008 o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa

WC2020 2008 okladka

Pierwszy turniej z cyklu Wejher Cup w roku 2020 w którym udział wzięły drużyny w kategorii Junior D2 (rocznik 2008 i młodsi) wygrała drużyna Dragona Bojano przed AP Jedynką Reda i Bałtykiem Gdynia. Trzy najlepsze drużyny turnieju a także zwycięzcy Ligi Europy (GOSRIT Luzino) i Ekstraklasy (Stolem Gniewino II) otrzymali pamiątkowe puchary ufundowane przez Prezydenta Miasta Wejherowa. W turnieju łącznie wzięło udział 18 drużyn (152 zawodników).

Najbardziej zaciętą rywalizację oglądaliśmy w Lidze Mistrzów naszego turnieju, gdzie praktycznie do ostatniej kolejki drużyny z Bojana, Redy i Gdyni rywalizowały o miejsca na podium. W Lidze Europy zdecydowanie wygrała drużyna GOSRIT-u Luzino, która już w pierwszym niedzielnym meczu pokonała najgroźniejszego jak się później okazało rywala (Błękitnych Wejherowo) 3-0 i później już spokojnie kontrolowała przebieg turnieju. W Ekstraklasie najlepsze okazały się dwie drużyny które w sobotę rywalizowały w grupie B (Stolem Gniewino i Błękitni Łęczyce), obie wygrały wszystkie niedzielne mecze, tak więc o zwycięstwie Stolemu zadecydował mecz sobotni w którym gracze z Gniewina okazali się lepsi od Błękitnych 2-0.

Z uwagą przyglądaliśmy się grze naszych Błękitnych Dziewczyn w rywalizacji z chłopakami. Dziewczyny nie odegrały wiodącej roli w turnieju, jednak w kilku meczach pokazały się z bardzo dobrej strony i z pewnością zdobyły sporo doświadczenia, które z pewnością zaprocentuje w kolejnych turniejach.

Przyznaliśmy również wyróżnienia indywidualne. Wśród najlepszych zawodników naszego turnieju znaleźli się : Kordian Kowalczyk (Błękitni Łęczyce), Jan Thiel ( Stolem Gniewino), Nikola Rykowska (Błękitne Dziewczyny), Dominik Gubba i Wojtek Kujawski (GOSRIT Luzino), Konrad Czwatschka (Błękitni Wejherowo I), Szymon Tkaczyk i Janko Marosi (Dragon Bojano), Jakub Kur (AP Jedynka Reda), Patryk Klonowski (Korona Żelistrzewo) i Marcel Szulc (Bałtyk Gdynia).

 

Dziękujemy Prezydentowi Miasta Wejherowa za objęcie patronatem naszego turnieju.

Dziękujemy Pomorskiemu Związkowi Piłki Nożnej za wsparcie całego cyklu turniejów Wejher Cup.

Dziękujemy wszystkim którzy pomogli w organizacji turnieju, w szczególności wolontariuszom, którzy pracowali przy obsłudze turnieju, oraz Pani Kasi Przybysz która w drugim dniu turnieju zrobiła mnóstwo pięknych zdjęć podczas naszej rywalizacji 

Dziękujemy wszystkim za udział w turnieju i zapraszamy na kolejne turnieje organizowane przez naszą Akademię.

 

ZDJĘCIA  - ALBUM 1

ZDJECIA - ALBUM 2

DRUŻYNY

 

Poniżej zapis RELACJI LIVE z tego wydarzenia

...

GRUPA "A" - SKŁADY DRUŻYN:

WC2020 2008A

A1 - Korona Żelistrzewo - Krzysztof Kamiński, Maciej Pęzioł, Daniel Wandtke, Nikodem Bochentyn, Maks Koy, Dominik Kohnke, Patryk Klonowski, t. Błażej Ceszke  

A2 -GAP Dąbrowa II - Alex Pek, Olivier Pieronek, Szymon Kopczyński, Mateusz Poręba, Mikołaj Głowacki, Cyprian Sawosz, Maciej Fredrich, Krzysztof Krefta, Tadeusz Wowerka, t. Radosław Roeske

A3 - Dragon Bojano I - Mikołaj Wiziński, Jan Bzoma, Łukasz Kurkul, Szymon Szocik, Rafał Rutkowski, Szymon Tkaczyk, Mateusz Kunikowski, Dawid Daleki, Fabian Gaffke, t. Krzysztof Józefczak 

A4 - Bałtyk Gdynia II - Krzysztof Miszke, Maciej Lackowski, Sebstian Nieszołowski, Kamilo Kocoń, Mikołaj Lupa, Mateusz Prokop, Mateusz Gubernat, Alan Wiese, t. Robert Wera

A5 - Stolem Gniewino - Bartosz Baran, Nikodem Stefański, Tymoteusz Albecki, Callen Garski, Michał Szpara, Paweł Cemka, Mariusz Styn, Michał Białobrzeski, t. Krzysztof Karmazyn

A6 - GOSRiT Luzino - Marek Magulski, Dominik Grubba, Wojciech Kujawski, Kacper Małaszycki, Paweł Gajewski, Kuba Bacławski, Mateusz Kieliński, t. Maksym Graczyk

 

WYNIKI MECZÓW :

08:00 - 08:11 - Korona Żelistrzewo - GAP Dąbrowa II       2-1 (M. Pęzioł 2x  - M. Olszański)

08:13 - 08:24 - Dragon Bojano I - Bałtyk Gdynia II            6-1 (R. Rutkowski,  J. Bzoma, S. Tkaczyk, M. Kunikowski 2x, bramka samobójcza -  M. Lackowski) 

08:26 - 08:37 - Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino            0-2 (P. Gajewski, W. Kujawski) 

08:39 - 08:50 - Korona Żelistrzewo - Dragon Bojano I      0-1 (S. Tkaczyk) 

08:52 - 09:03 - GAP Dąbrowa II - Stolem Gniewino          0-1 (C. Garski)

09:05 - 09:16 - Bałtyk Gdynia II - GOSRiT Luzino              2-3 (M. Lupa, K. Miszke - P. Gajewski, D. Grubba 2x)  

09:18 - 09:29 - Korona Żelistrzewo - Stolem Gniewino      3-1 (K. Kamiński, M. Koy, D. Kohnke - N. Stefański)

09:31 - 09:42 - Dragon Bojano I - GOSRiT Luzino              6-1 (R. Rutkowski 2x, J. Bzoma, D. Daleki, M. Kunikowski, Fabian Gaffke - W. Kujawski) 

09:44 - 09:55 - GAP Dąbrowa II - Bałtyk Gdynia II             2-4 (C. Sawosz, K. Krefta - S. Niesiołowski 2x, M. Lackowski, M. Lupa)

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH : Zdecydowane prowadzenie drużyny Dragon Bojano, o drugie miejsce walczy GOSRiT Luzino z Koroną Żelistrzewo. Dotychczas najlepszymi  strzelcami są Rafał Rutkowski (3) z Bojana oraz Mateusz Kunikowski (3) również z Bojana. 

 

09:57 - 10:08 - Korona Żelistrzewo - GOSRIT Luzino         1-0 (K. Kamiński)

10:10 - 10:21 - GAP Dąbrowa II - Dragon Bojano I               0-7 (D. Daleki, S. Tkaczyk 3x, M. Kunikowski 3x)

10:23 - 10:34 - Bałtyk Gdynia II - Stolem Gniewino             0-1 (N. Stefański)

10:36 - 10:47 - GAP Dąbrowa II - GOSRIT Luzino                1-3 (M. Fredrich - D. Grubba, M. Kieliński, W. Kujawski)

10:49 - 11:00 - Korona Żelistrzewo - Bałtyk Gdynia II          0-1 (M. Gubernat)

11:02 - 11:13 - Dragon Bojano I - Stolem Gniewino               3-2 (J. Bzoma, S. Tkaczyk 2x - N. Stefański, C. Garski )

 

TABELA GRUPY "A":

1. Dragon Bojano I           15 pkt. ,    23-4 

2. Korona Żelistrzewo     9 pkt.  ,    6-4 (wygrany mecz bezpośredni)

3. GOSRiT Luzino            9 pkt.  ,    9-10

4. Stolem Gniewino         6 pkt.  ,    5-8 (wygrany mecz bezpośredni)

5. Bałtyk Gdynia II          6 pkt.   ,   8-12

6. GAP Dąbrowa II          O pkt.   ,   4-17  

 

NAJLEPSI STRZELCY GRUPY "A": 

7 goli - Szymon Tkaczyk - Dragon Bojano I

6 goli - Mateusz Kunikowski -  Dragon Bojano I

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "A":  DRAGON BOJANO

Dragon Bojano WC2020 2008 A1

 

 

 

GRUPA "B" - SKŁADY DRUŻYN:


WC2020 2008B1

B1 - Stolem Gniewino II - Adrian Hoeft, Jan Thiel, Marcel Synowiecki, Cyprian Buja, Konrad Szur, Igor Stanasiuk, Hubert Kamiński, Stanisław Kloka, t. Krzysztof Karmazy

B2 - GAP Dąbrowa I - Filip Staniszewski, Piotr Zielonka, Paweł Kaźmierczak, Łukasz Trella, Krzysztof Siatkowski, Dominik Wiktorowicz, Stanisław Ciechowicz, Konstanty Waracki, Bartek Górski, t. Radosław Roeske

B3 - Dragon Bojano II - Norbert Senwicki, Nikodem Struck, Filip Celanowski, Jan Mielewczyk, Tytoteusz Kukawa, Kacper Sudnik, Janko Marosi, Szymon Biszto, Filip Szmukała, Paweł Majkowski, t. Krzysztof Józefczak

B4 - Bałtyk Gdynia I - Adam Drenda, Marcel Szulc, Stanisław Charamsa, Michał Szulc, Kamil Bogdan, Igor Pawlak, Adam Iwaszczuk, Alan Jarzębski, Bruno Szczepański, t. Robert Wera

B5 - Błekitni Łęczyce - Nina Abe, Daria Baranowska, Maksymilian Wojciechowski, Sergiusz Waszkinel, Kordian Kowalczyk, Nikodem Kwiatkowski, Sebastian Tokarz, Damian Rusin, Filip Lenartowicz, Filip Oliwa, t. Daniel Skiba 

B6 - Błękitni Wejherowo II - Konrad Czwatschka, Mateusz Krause, Jarosław Szyszkowski, Piotr Sobiecki, Antoni Maciejewski, Artur Garstkowiak, Nikodem Kownatke, t. Krzysztof Jezierski

 

WYNIKI MECZÓW :


11:20 - 11:31 - Stolem Gniewino - GAP Dąbrowa I                0-1 (K. Siatkowski)

11:33 - 11:44 - Dragon Bojano II - Bałtyk Gdynia I               1-2 (N. Strucki - M. Szulc 2x)

11:46 - 11:57 - Błękitni Łęczyce - Błękitni Wejherowo II     1-2 (M. Wojciechowski -  A. Maciejewski, N. Kownatke)

11:59 - 12:10 - Stolem Gniewino II - Dragon Bojano II        4-2 (A. Hoeft, J. Thiel 2x, M Synowiecki - J. Marosi, T. Kukawka)

12:12 - 12:23 - GAP Dąbrowa I - Błękitni Łęczyce                 2-0 (D. Wiktorowicz, K. Siatkowski)

12:25 - 12:36 - Bałtyk Gdynia I - Błękitni Wejherowo II      3-0 (S. Charamsa, A. Jarzębski, M. Szulc) 

12:38 - 12:49 - Stolem Gniewino - Błękitni Łęczyce             2-0 (J. Thiel, M. Synowiecki)

12:51 - 13:02 - Dragon Bojano II - Błękitni Wejherowo II   1-0 (J. Marosi)

13:04 - 13:15 - GAP Dąbrowa I - Bałtyk Gdynia I                   1-3 (D. Wiktorowicz - S. Charamsa 2x, M. Szulc)

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH : Bałtyk Gdynia przeważa w rozgrywkach kompletując 9 punktów, goni go Stolem i GAP Dąbrowa. Najlepszymi strzelcami są Marcel Szulc (4) oraz Stanisław Charamsa (3), obaj z Bałtyku.

 

13:17 - 13:28 - Stolem Gniewino II - Błękitni Wejherowo II  1-5 (M. Synowiecki - A. Garstkowiak 4x, N. Kownatke)

13:30 - 13:41 - GAP Dąbrowa I - Dragon Bojano II                  1-2 (D. Wiktorowicz - J. Marosi, T. Kukawka)

13:43 - 13:54 - Bałtyk Gdynia I - Błękitni Łęczyce                    3-0 (S. Charamsa, Marcel Szulc, Michał Szulc)

13:56 - 14:07 - GAP Dąbrowa I - Błękitni Wejherowo II         1-1 (K. Waracki,  - A. Maciejewski)

14:09 - 14:20 - Stolem Gniewino II - Bałtyk Gdynia I             0-3 (I. Pawlak, Marcel Szulc, Michał Szulc)

14:22 - 14:33 - Dragon Bojano II - Błękitni Łęczyce                6-1 (K. Sudziak, T. Kukawka, N. Struck 2x, F. Sznukała, F. Celanowski - D. Rusin)

 

TABELA GRUPY "B":

1. Bałtyk Gdynia I                    15 pkt. ,  14-2

2. Dragon Bojano II                 9 pkt.  ,  12-8

3. Błękitni Wejherowo II        7 pkt.   ,  8-7 

4. GAP Dąbrowa I                    7  pkt.  ,  6-6

5. Stolem Gniewino II             6 pkt.   ,  7-11

6. Błękitni Łęczyce                   0 pkt.  ,  2-15

 

NAJLEPSI STRZLCY GRUPY "B": 

6 goli - Marcel Szulc - Bałtyk Gdynia,

4 gole - Stanisław Charamsa (Bałtyk Gdynia), Artur Garstkowiak (Błękitni Werjherowo) 

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "B":  BAŁTYK GDYNIA I

 Bałtyk Gdynia WC2020 2008 B1

 

GRUPA "C" - SKŁADY DRUŻYN:


WC2020 2008C

C1 - AP Jedynka Reda - Konrad Boguszewski, Daniel Bieszke, Jakub Kur, Filip Szymerowski, Grzegorz Menzel, Aleksander Bojanowski, Tomasz Marasek, Maksymilian Jankowski, Fabian Robaszkiewicz, t. Błażej Miszka i Michał Morgiel 

C2 - Wicher Wierzchucino - Bartłomiej Reszka, Jakub Tymiec, Paweł Sirocki, Oskar Ewald, Mikołaj Reszka, Michał Reszke, Sebastian Wawrzyniak, Kacper Wojtas-Pysz, Marcel Dominik, t. Łukasz Czarnecki 

C3 - Kaszuby Połchowo - Natalia Piastowska, Sebastian Dudziak, Fabian Piwowarczyk, Adrian Uścio, Marek, Ryszewski, Kacper Lewańczyk, Oliwier Mudlaff, Antoni Dampc, Wojciech Łysk, Igor Szreder, t. Mariusz Grzywacvz 

C4 - Błękitni Wejherowo I - Nikodem Sobolewski, Krystian Dzierzba, Aleksander Nurek, Mateusz Gajewski, Patryk Chruścielski, Leon Ciapa, Bartosz Łupina, Nikodem Sobolewski, t. Krzysztof Jezierski

C5 - Błękitne Dziewczyny - Nikola Rykowska, Oliwia Cielewska, Maja Kosyn, Alicja Miszewska, Olivia Solis, Anna Zmudczyńska, Zofia Grzona, t. Jakub Dulko 

C6 - Młode Orły Łeba - Kuba Baranowski, Stanisław Sułkowski, Dominik Remiszewski, Remigiusz Wroński, Nikodem Muza, Mikołaj Lewicki, Radosław Kańczuga, t. Tomasz Zenker

 

WYNIKI MECZÓW:

14:40 - 14:51 - AP Jedynka Reda - Wicher Wierzchucino        3-1 (A. Bojanowski, F. Szymerowski, J. Kur - M. Reszke)

14:53 - 15:04 - Kaszuby Połchowo - Błękitni Wejherowo I      0-5 ( - B. Łupina, M. Gajewski x2, O. Nurek, N. Sobolewski)

15:06 - 15:17 - Błękitne Dziewczyny - Młode Orły Łeba            2-2 (O. Cielecka, A. Miszewska - R. Wroński 2x)

15:19 - 15:30 - AP Jedynka Reda - Kaszuby Połchowo              8-0 (J. Kur 4x, A. Bojanowski, T. Marasek 2x, D. Bieszke)

15:32 - 15:43 - Wicher Wierzchucino - Błękitne Dziewczyny   2-0 (S. Wawrzyniak 2x)

15:45 - 15:56 - Błękitni Wejherowo I - Młode Orły Łeba           4-0 (B. Łupina 2x, M. Gajewski 2x)

15:58 - 16:09 - AP Jedynka Reda - Błękitne Dziewczyny          3-0 (D. Bieszke G. Menzel, K. Boguszewski)

16:11 - 16:22 - Kaszuby Połchowo - Młode Orły Łeba                2-1 (S. Dudziak, F. Piwowarczyk  - R. Wroński )

16:24 - 16:35 - Wicher Wierzchucino - Błękitni Wejherowo I  0-2 (M. Gajewski, P. Chruścielski)

 

RELACJA PO TRZECH KOLEJKACH:  AP Jedynka Reda kompletuje 9 punktów, trzy mecze wygrała również drużyna Błękitnych Wejherowo. O miejsce na podium walczy Wicher Wierzchucino z Kaszubami Połchowo. Najlepszym strzelcem zostaje dotychczas Mateusz Gajewski (5) z Błękitnych oraz Jakub Kur (5) z Jedynki Reda.

 

16:37 - 16:48 - AP Jedynka Reda - Młode Orły Łeba                   6-2 (J. Kur 2x, D. Bieszka,F. Szymerowski, K. Boguszewski 2x - R. Wroński, D. Remiszewski)

16:50 - 17:01 - Wicher Wierzchucino - Kaszuby Połchowo        2-0 (O. Ewald, Paweł Sirocki)

17:03 - 17:14 - Błękitni Wejherowo I - Błękitne Dziewczyny     0-1 (M. Kosyn)

17:16 - 17:27 - Wicher Wierzchucino - Młode Orły Łeba            3-3 (K. Wojtas-Pysz 2x, O. Ewald - R. Wroński 2x, N. Muza)

17:29 - 17:40 - AP Jedynka Reda - Błękitni Wejherowo I          4-2 (J. Kur, D. Bieszke, F. Szymerowski, A. Bojanowski - N. Sobolewski, P. Chruścielski)

17:42 - 17:53 - Kaszuby Połchowo - Błękitne Dziewczyny         2-0 (A. Uścio  - N. Piastowska)

 

TABELA GRUPY "C":

1. AP Jedynka Reda               15 pkt. , 24-5

2. Błękitni Wejherowo I         9 pkt.  ,   13-5

3. Wicher Wierzchucino        7 pkt   ,   8-8

4. Kaszuby Połchowo             6 pkt. ,   4-16

5. Błękitne Dziewczyny          4 pkt. ,   3-9 

6. Młode Orły Łeba                  2 pkt.  ,  8-17

 

NAJLEPSI STRZELCY GRUPY "C":

8 goli - Jakub Kur (AP Jedynka Reda),

6 goli - Remigiusz Wroński (Młode Orły Łeba)

 

ZWYCIĘZCA GRUPY "C":   AP Jedynka Reda

AP Jedynka Reda WC2020 2008 C1 

 

EKSTRAKLASA - 02.02.2019 (sobota) :

Grupa A - Bałtyk Gdynia II - GAP Dąbrowa II                         4-2

Grupa B - Stolem Gniewino II - Błękitni Łęczyce                    2-0

Grupa C - Młode Orły Łeba - Błękitne dziewczyny                  2-2

 

EKSTRAKLASA - 03.02.2019 (niedziela) :

8:00 - 8:11        Bałtyk Gdynia II - Stolem Gniewino II             1 -4 (M. Gubernat - J. Thiel x3 , C. Buja)

8:13 - 8:24        GAP Dąbrowa II - Młode Orły Łeba                  1-1  (M. Poręba - R. Wroński )

8:26 - 8:37        Błękitni Łęczyce - Błękitne Dziewczyny           3-0 (K. Kowalczyk x2 , N. Abe)

8:39 - 8:50        Bałtyk Gdynia II - Młode Orły Łeba                 2-2  (K. Kocoń x2 - R. Wroński x2)

8:52 - 9:03        Stolem Gniewino II - Błękitne Dziewczyny    4-2 (J.Thiel x3 , C. Buja - O. Cielecka , M. Kosyn)

9:05 - 9:16        GAP Dąbrowa II - Błękitni Łęczyce                  0-2 (K. Kowalczyk - N. Abe)

9:18 - 9:29        Bałtyk Gdynia II - Błękitne Dziewczyny          1-2 (K. Kocoń - M.Kosyn , M. Socha)

9:31 - 9:42        GAP Dąbrowa - Stolem Gniewino II                2-3 (M. Fredrich, M. Poręba - J. Thiel x2, H. Kamiński)

9:44 - 9:55       Błękitni Łęczyce - Młode Orły Łeba                  5-1 (M. Wojciechowski x4, N. Kmiotkowski - R. Wroński)

9:57 - 10:08      GAP Dąbrowa II - Błękitne Dziewczyny         2-0 (O. Pieronek , T. Wowerka)

10:10 - 10:21    Bałtyk Gdynia II - Błękitni Łęczyce                  1-2 (M. Lackowski - K. Kowalczyk x2)

10:23 - 10:34    Stolem Gniewino II - Młode Orły Łeba           6-0 (J. Thiel x3 , M. Synowiecki x2 , K. Szur)

 

TABELA EKSTRAKLASY:

1. Stolem Gniewino II      15 pkt , 19-5

2. Błękitni Łęczyce                  12 pkt , 12-4

3. Bałtyk Gdynia II                  4 pkt , 9-12

4. GAP Dąbrowa II                  4 pkt , 7-10

5. Błękitne Dziewczyny           4 pkt , 6-12

6. Młode Orły Łeba                  3 pkt , 6-16

 

ZWYCIĘZCA EKSTRAKLASY : Stolem Gniewino II

Stolem Gniewino WC2020 2008 E1

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY EKSTRAKLASY :                      

Błękitni Łęczyce - Sebastian Tokarz                                                                                                               

Stolem Gniewino II - Marcel Synowiecki                                                                                                                

GAP Dąbrowa II - Maciej Fredrich                                                                                                                 

Młode Orły Łeba - Remigiusz Wroński                                                                                                               

Błękitne Dziewczyny - Oliwia Cielecka                                                                                             

Bałtyk Gdynia II - Mikołaj Lupa

Wyr WC2020 2008 E

 

NAJLEPSI ZAWODNICY EKSTRAKLASY (TOP 3) :             

Kordian Kowalczyk (Błękitni Łęczyce )                                                                                                

Jan Thiel ( Stolem Gniewino II )                                                                                         

Nikola Rykowska ( Błękitne Dziewczyny )

TOP3 WC2020 2008E

 

 

 

LIGA EUROPY - 02.02.2019 (sobota) :

Grupa A - GOSRiT Luzino - Stolem Gniewino                            2-0

Grupa B - Błękitni Wejherowo II - GAP Dąbrowa                      1-1

Grupa C - Wicher Wierzchucino - Kaszuby Połchowo               2-0

 

LIGA EUROPY - 03.02.2019 (niedziela) :

11:00 - 11:11        GOSRiT Luzino - Błękitni Wejherowo II             3-0 (W. Kujawski x2 , M. Kieliński)

11:13 - 11:24        Stolem Gniewino - Wicher Wierzchucino           0-3 (S. Wawrzyniak , P. Sirocki , K. Wojtas-Pysz)

11:26 - 11:37       GAP Dąbrowa - Kaszuby Połchowo                       1-1 (B. Górski - A. Uścio)

11:39 - 11:50       GOSRiT Luzino - Wicher Wierzchucino              3-1 (D. Grubba , W. Kujawski x2 - M. Reszke)

11:52 - 12:03       Błękitni Wejherowo II - Kaszuby Połchowo       2-0 (A. Garstnowiak , M. Krauze)

12:05 - 12:16       Stolem Gniewino - GAB Dąbrowa                        0-0 

12:18 - 12:29       GOSRiT Luzino - Kaszuby Połchowo                   2-0 (D.Grubba , K. Małaszycki )

12:31 - 12:42       Stolem Gniewino - Błękitni Wejherowo II          0-5 (A. Garstkowiak , gol samobójczy , J.Szyszkowski  , A. Maciejewski , N. Kownatke)

12:44 - 12:55      GAP Dąbrowa - Wicher Wierzchucino                 1-0 (D. Wiktorowicz)

12:57 - 13:08      Stolem Gniewino - Kaszuby Połchowo                3-0 (T. Albecki x2 , M. Białobrzeski)

13:10 - 13:21       GOSRiT Luzino - GAB Dąbrowa                           3-1 (P. Gajewski , W. Kujawski x2- D. Wiktorowicz)

13:23 - 13:34      Błękitni Wejherowo II - Wicher Wierzchucino  4-2 (gol samobójczy , J. Szyszkowski , A. Maciejewski , P. Sobiecki - K. Wojtas-Pysz x2)

 

TABELA LIGI EUROPY :

1. GOSRiT Luzino                15 pkt , 13-2

2. Błękitni Wejherowo II         10 pkt , 12-6

3. GAP Dąbrowa                         6 pkt , 4-5

4. Wicher Wierzchucino           6 pkt , 8-8

5. Stolem Gniewino                   4 pkt , 3-10

6. Kaszuby Połchowo                 1 pkt , 1-10

 

ZWYCIĘZCA LIGI EUROPY : GOSRiT LUZINO

GOSRIT Luzino WC2020 2008 LE1

 

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY LIGI EUROPY :                  

Błękitni Wejherowo II - Piotr Sobiecki                                                   

GOSRiT Luzino - Marek Magulski                                                                                                         

GAP Dąbrowa - Dominik Wiktorowicz                                                                                                       

Wicher Wierzchucino - Michał Reszke                                                                                        

Stolem Gniewino - Bartosz Baran                                                                                                               

Kaszuby Połchowo - Adrian Uścio

Wyr WC2020 2008 LE

 

NAJLEPSI ZAWODNICY LIGI EUROPY (TOP 3) :       

Dominik Grubba (GOSRIT Luzino)

Wojciech Kujawski (GOSRIT Luzino)

Konrad Czwatschka (Błękitni Wejherowo II)

TOP3 WC2020 2008LE

 

 

 

LIGA MISTRZÓW - 02.02.2019 (sobota) :

Grupa A - Dragon Bojano - Korona Żelistrzewo                   1-0

Grupa B - Bałtyk Gdynia - Dragon Bojano                             2-1

Grupa C - AP Jedynka Reda - Błękitni Wejherowo               4-2

 

LIGA MISTRZÓW - 03.02.2019 (niedziela) :

14:00 - 14:11      Dragon Bojano - Bałtyk Gdynia                         2-0 (R. Rutkowski , Sz. Tkaczyk)

14:13 - 14:24      Korona Żelistrzewo - AP Jedynka Reda           1-1 (K. Kamiński - J. Kur)

14:26 - 14:37      Dragon Bojano II - Błękitni Wejherowo          5-1 (J. Marosi x2, N. Senwicki , Sz. Biszto, J. Mielewczyk - M. Gajewski)

14:39 - 14:50      Dragon Bojano - AP Jedynka Reda                  0-1 (F. Robaszkiewicz)

14:52 - 15:03      Bałtyk Gdynia - Błękitni Wejherowo                4-0 (I. Pawlak , S. Charamsa , K. Bogdan , M. Szulc)

15:05 - 15:16       Korona Żelistrzewo - Dragon Bojano II          0-0 

15:18 - 15:29       Dragon Bojano - Błękitni Wejherowo            2-0 (Sz. Tkaczyk , D. Daleki)

15:31 - 15:42       Korona Żelistrzewo - Bałtyk Gdynia                1-2 (K. Kamiński - M. Szulc x2)

15:44 - 15:55       Dragon Bojano II - AP Jedynka Reda             2-1 (N. Senwicki x2 - J. Kur)

15:57 - 16:08       Korona Żelistrzewo - Błękitni Wejherowo    0-2 (M. Gajewski , P. Chruścielski)

16:10 - 16:21       Dragon Bojano - Dragon Bojano II                 6-3 (D. Daleki, Sz. Tkaczyk x4, J. Bzoma - Sz. Biszto , F. Celanowski x2)

16:23 - 16:34       Bałtyk Gdynia - AP Jedynka Reda                  1-2 (I.Pawlak - D. Bieszke, J. Kur)

 

 

TABELA LIGI MISTRZÓW :

1. Dragon Bojano I                   12 pkt , 11-4

2. AP Jedynka Reda                       10 pkt , 9-6

3. Bałtyk Gdynia                             9 pkt , 9-6

4. Dragon Bojano II                       7 pkt , 11-10

5. Błękitni Wejherowo I                   3 pkt , 5-15

6. Korona Żelistrzewo                   2 pkt , 2-6

 

1 MIEJSCE W LM WC2020_2008 : DRAGON BOJANO

Dragon Bojano WC2020 2008 LM1

 

2 MIEJSCE W LM WC2020_2008 : AP JEDYNKA REDA

AP Jedynka Reda WC2020 2008 LM2

 

3 MIEJSCE W LM WC2020_2008 : BAŁTYK GDYNIA

Bałtyk Gdynia WC2020 2008 LM3                                     

WYRÓŻNIENI ZAWODNICY LM WC2020_2008 :     

Dragon Bojano - Rafał Rutkowski                                                                                           

Dragon Bojano II - Filip Szmukała                                                                                

Korona Żelistrzewo - Krzysztof Kamiński                                                                                             

AP Jedynka Reda - Konrad Boguszewski                                                                                       

Bałtyk Gdynia - Igor Pawlak                                                                               

Błękitni Wejherowo - Aleksander Nurek

Wyr WC2020 2008 LM  

NAJLEPSI ZAWODNICY LM WC2020_2008 - TOP 5 : 

Jakub Kur (AP Jedynka Reda)

Patryk Klonowski (Korona Żelistrzewo)

Szymon Tkaczyk (Dragon Bojano I)

Janko Marosi (Dragon Bojano II)

Marcel Szulc (Bałtyk Gdynia)

TOP5 WC2020 2008LM

 

Dodatkowo podczas turnieju przeprowadziliśmy konkurs żonglerki

KRÓL ŻONGLERKI WC2020_2008 :

Ekstraklasa : Remigiusz Wroński (Młode Orły Łeba)

Liga Europy : Wojciech Kujawski (GOSRIT Luzino)

Liga Mistrzów : Leon Ciapa (Błękitni Wejherowo I)

KZWC2020 2008 ELELM

 

 

Najlepsi strzelcy turnieju :

14 goli - Jan Thiel (Stolem Gniewino II)

13 goli - Szymon Tkaczyk (Dragon Bojano)

11 goli - Jakub Kur (AP Jedynka Reda)

10 goli - Remigiusz Wroński (Młode Orły Łeba)

9 goli - Marcel Szulc (Bałtyk Gdynia I) 

 

Łącznie strzelono :  283 goli w 81 meczach.

W turnieju wzięło udział : 152 zawodników

 

Patroni i sponsorzy turnieju :

Prezydent Miasta Wejherowa

Pomorski - ZPN

 

Wspomóż organizowane przez nas wydarzenia piłkarskie dla dzieci :

Przekaż 1% podatku :

1 procent dla Akademii

Ufunduj nagrody specjalne

Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc w organizacji turniejów. W tej sprawie proszę się kontaktować z Prezesem Akademii Dariuszem Germanem (tel. 662 058 981)

 

Historia Wejher Cup - LINK

 

Terminy kolejnych turniejów :

 

8/9 lutego 2020 - turniej dla rocznika 2009

15/16 lutego 2020 - turniej dla rocznika 2010

22 lutego - turniej dla rocznika 2012

23 lutego - turniej dla rocznika 2013 - są jeszcze wolne miejsca - zapraszamy, tel. 697 026 858

29 lutego/01 marca 2020 - turniej dla rocznika 2011

7 marca - turniej dla rocznika 2014 - są jeszcze wolne miejsca - zapraszamy, tel. 517 872 726