Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Szkółka sportowa w Kąpinie lato 2019 - informacje organizacyjne.

młodsi Kąpino 2016

Tradycyjnie w wakacje ruszają zajęcia w ramach Sportowej Szkółki Kąpino. Pomysłodawcami tych zajęć byli członkowie Stowarzyszenia Eco-Kąpino, którzy już w 2014 roku zauważyli potrzebę zorganizowania dzieciom wakacji na sportowo i w tej sprawie zwrócili się do Urzędu Gminy Wejherowo, a następnie do Prezesa naszej Akademii Dariusza Germana. Od pierwszej edycji Sportowej Szkółki Kąpino minęło już 5 lat, ale współpraca z Urzędem Gminy Wejherowo i Stowarzyszeniem Eco-Kąpino układa się w dalszym ciągu wzorowo, stąd też nie wyobrażamy sobie lata bez naszych zajęć w Kąpinie. W tym roku ruszamy we wtorek 2 lipca, o godzinie 9.30 pod wiatą odbędzie się spotkanie organizacyjne, na którym trenerzy wstępnie przydzielą dzieci do grup i omówią regulamin zajęć. W trakcie spotkania zbierane będą też zgody na udział w zajęciach (do pobrania TUTAJ)

Szczegóły organizacyjne poniżej

...

Zapisy i spotkanie organizacyjne : wtorek 2 lipca dla wszystkich o godz. 9.30 przy wiacie w Kąpinie, w tym dniu zajęcia będą prowadzone dla wszystkich od 10.00 do 12.00, w kolejnych może nastąpić podział na dwie grupy wiekowe (uzależnione to jest od wieku zapisanych do szkółki dzieci)

Miejsce zajęć : boisko trawiaste w Kąpinie

Terminy zajęć : każdy wtorek (od 2 lipca) i czwartek do końca sierpnia (planowe terminy zajęć od 4 lipca - młodsi 9.00 - 10.45, starsi 11.00 - 12.45) 

Dla kogo : grupa młodsza (roczniki 2010-2014) oraz grupa starsza (2009 i starsi)

 

Zgoda na udział w zajęciach TUTAJ

Koordynatorem zajęć jest Dariusz German, tel. 662 058 981

 

REGULAMIN ZAJĘĆ 

1. Dzieci zobowiązane są do punktualnego przychodzenia na zajęcia.

2. Odbiór dzieci z zajęć należy do obowiązków rodzica. Jeżeli dziecko ma samodzielnie wrócić do domu, należy to wyraźnie zaznaczyć  na druku ZGODY.

3. W zajęciach mogą brać udział dzieci zdrowe, które nie mają przeciwwskazań do aktywności fizycznej.

4. Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowanych trenerów z WAPN Błękitni Wejherowo.

5. W przypadku zaistnienia takiej potrzeby trener prowadzący zajęcia zobowiązany jest udzielić dziecku pierwszej pomocy przedmedycznej.

6. Na zajęcia należy przyjść w stroju sportowym dostosowanym do pogody.

7. Na zajęcia należy przynieść wodę, a także owoc (najlepiej banana)

8. Uczestnicy zajęć zobowiązani są do dbania o porządek wokół boiska (w szczególności o zabieranie ze sobą pustej butelki, lub innych śmieci)

9. Uczestnicy zajęć zobowiązani są do aktywnego uczestnictwa w zajęciach.

10. Na zakończenie zajęć odbędzie się wręczenie drobnych upominków dla dzieci które wyróżniały się na zajęciach (bardzo ważnym kryterium przyznania wyróżnień będzie frekwencja na zajęciach).

11. Rodzice dzieci zapisanych do Szkółki Sportowej Kąpino prosimy o informowanie z wyprzedzeniem o planowanych nieobecnościach dziecka na zajęciach. (SMS-em do trenera koordynatora)

 

Zajęcia zostały dofinansowane z Urzędu Gminy Wejherowo i są dla uczestników bezpłatne.

Rodziców którzy chcieliby wspomóc organizacyjnie Sportową Szkółkę Kąpino np. poprzez zakup wody, soczków, owoców, drobnych słodyczy prosimy o kontakt z trenerem koordynatorem zajęć (tel. 662 058 981)