Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Błękitne Przedszkole

błękitne przedszkole piłkarskie

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.



Certyfikacja szkółek PZPN - instrukcja założenia konta na "Łączy nas piłka"

Certyfikacja PZPN

Drodzy rodzice decyzją Zarządu WAPN Błękitni Wejherowo nasza Akademia będzie brała udział w ogólnopolskim Programie Ccrtyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich który ruszył 23 kwietnia 2019 roku.

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. 

Przyznanie oddziałowi szkółki piłkarskiej certyfikatu na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek, będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania piłkarskich umiejętności.

Więcej o programie można poczytać TUTAJ, piszemy też o tym programie na naszej stronie TUTAJ

Jednym z kryteriów które w związku z powyższym musimy jako Akademia spełnić to posiadanie konta przez rodzica na portalu Łączy nas piłka, dzięki któremu rodzic będzie miał bezpośredni dostęp do wszelkich informacji dotyczących prowadzonych przez naszą Akademię zajęć.

Poniżej zamieszczamy linki do filmowej instrukcji jak należy takie konto założyć

...

KROK 1 - zakładanie konta na portalu Łączy nas Piłka

https://youtu.be/IAKypR9Dggk

Konto zakłada jeden z rodziców (nie dziecko). 

Rodziców którzy założyli już konto w związku z grą dziecka w WLPN Kids prosimy o przejście od razu do KROKU 3

 

KROK 2 - zarejestrowanie dziecka w systemie PZPN

https://youtu.be/BQtOnmJ-7-M

Należy na własnym założonym w KROK-u 1 koncie utworzyć profil dziecka, korzystając z zakładki DLA ZAWODNIKA.

 

Pełna instrukcja jak założyć konto znajduje się też TUTAJ

W trakcie rejestracji w profilu zawodnika (dziecka) trzeba dodać zdjęcie (może to być zdjęcie dziecka, ale także jakiś avatar, zdjęcie ulubionego piłkarza, lub np logo Błękitni Wejherowo, do pobrania TUTAJ, zdjęcie w każdej chwili można wyedytować)

 

Po założeniu konta rodzica i utworzeniu profilu powiązanego dziecka które jest zawodnikiem. Należy złożyć wniosek o potwierdzenie dziecka w szkółce piłkarskiej (Błękitni Wejherowo). 

 

KROK 3 - złożenie wniosku o potwierdzenie w szkółce piłkarskiej

https://youtu.be/m86RFco9gU4

 

 

Jeżeli pojawi się problem związany np. z tym że PESEL dziecka bądź rodzica funkcjonuje już w bazie PZPN prosimy o bezpośredni kontakt z działem wsparcia PZPN

wsparcie PZPN

  

 

 

W razie innych pytań (problemów) prosimy o kontaktowanie się z koordynatorem do spraw certyfikacji w naszej Akademii, tel. 502 560 648.

Prosimy też rodziców o wzajemną pomoc w dopełnieniu tej formalności.

 

Poniżej będziemy na bieżąco aktualizować listę trenujących w naszej Akademii zawodników którzy już proces założenia konta mają za sobą.

 

Dziewczyny

Stenka Roksana

Fornal Pola

Zmudczyńska Anna

Janca Antonina

Kosyn Maja

Miszewska Alicja

Rykowska Nikola

Socha Maja

Migga Angelika

Ziemann Natalia

Cielecka Oliwia

Sułkowska Maja

 

Rocznik 2007

Puzdrowski Krzysztof

Paszki Maciej (2006)

Labudda Nikodem

Ascolani Ricardo

Szalewski Kornel

Drozdowski Maciej

 

Rocznik 2008

Gajewski Mateusz

Ciapa Leon

Maciejewski Antoni

Pleger Franciszek

Sobolewski Nikodem

Gapiński Dawid

Chruścielski Patryk

Szyszkowski Jarosław

Krause Mateusz

Sobiecki Piotr

Nadolski Wiktor

Skrzypkowski Filip

Dylak Aleksander

Wasilka Konrad

Babiarz Filip

Kotłowski Dawid

Kownatke Nikodem

Płotka Benedykt

Langiewicz Filip

Schwann Jakub

Zaworski Dorian

Radomski Kacper

Nurek Aleksander

Gutowski Filip

Pienczyn Kordian

Łupina Bartosz

Garstkowiak Artur

Wójcik Michał

 

Rocznik 2009

Czaja Kaspian

Strzecki Jan

Śliwiński Gracjan

Hlebik Piotr

Szulist Bartosz

Baranowski Ksawier

Dawidowski Tymoteusz

Reszka Bartłomiej

Adamczyk Szymon

Patelczyk Nikodem

Rosołowski Krystian

Olczyk Filip

Słowi Kuba

Chudziak Bartosz

Szweda Kamil

Bogdański Kamil

Wejher Nikodem

Weremko Wojciech

Spławiński Marcin

Tabor Nikodem

Bawarski Maciej

Czwatschka Konrad

Polakowski Michał

Farkowski Mateusz

Czapp Maciej

Jaskólski Konrad

Lenczewski Dominik

Sułkowski Mikołaj

Formella Gabriel

Dzierzba Krystian

Kołodziej Krzysztof

 

Rocznik 2010

Perschon Filip

Mięsiak Aleksander

Szwarc Bartosz

Borawski Kacper

Giergiński Alan

Koszałka Filip

Undzensa Kajus

Bochentyn Michał

Brzeski Robert

Gosz Michał

Puzdrowski Wojciech

Schemich Dawid

Hazuka Maciej

Tabor Olivier

Nowacki Igor

Brodzisz Sebastian

Ruszkowski Juliusz

Godlewski Patryk

Dorszyński Piotr

Klecha Piotr

Kos Marek

Skurzak Mateusz

Kiedrowski Alan

Miks Wiktor

Górski Maciej

Hennig Konrad

Bradel Hubert

Siedliski Franciszek

Labuhn Kacper

Groth Maciej

Karolewski Eryk

Dettlaff Jakub

 

Rocznik 2011

Błoszyk Wojciech

Walczak Jakub

Dyktyński Michał

Chlechowicz Bartosz

Bonisławski Paweł

Strzecki Julian

Borski Adrian

Guziuk Jan

Prusiński Fabian

Jezierski Ksawery

Hałuszczak Dariusz

Giniewicz Tymon

Labuda Leon

Koszałka Jakub

Labudda Jakub

Król Natan

Perszon Miłosz

Stępniewski Wiktor

Roppel Oskar

Lange Oskar

Krampa Sebastian

Błażejewicz Kamil

Wiśniewski Miłosz

Mampe Wojciech

Bach Filip

Wohs Jakub

Miszewski Bartosz

Wicki Jan

Wasielewski Hubert

Cichy Olgierd

Weissgerber Oskar

Kosiński Tymon

Czurgiel Leon

Kowalik Kamil

 

Rocznik 2012

Kozański Karol

Skrzypek Adam

Rybiński Gustaw

Bauman Jakub

Komosiński Dominik

Lebiecki Ksawery

Formella Igor

Konkol Jakub

Czwatschka Miłosz

Bianga Jacek

Frybezowski Kamil

Kleszczewski Karol

Konkol Filip

Kandzora Leon

Małecki Tomasz

Kwidziński Paweł

Wicon Grzegorz

 

Rocznik 2013

Tarnowski Kamil

Kamiński Ksawery

Bochentyn Mikołaj

Dampc Jan

Kaszowski Antoni

Czoska Jakub

Polański Antoni

Bychowski Błażej

Tomaszewski Antoni

Dmitruczuk Samuel

Giniewicz Aleksander

Żywicki Filip

Bigott Arkadiusz

Król Julia

Pionk Tymon

Nowak Fabian

Gołaszewski Wiktor

Kass Hubert

Sobiecki Bartłomiej

Zieliński Natan

Długoński Julian

Kucharski Jerzy

Głodowski Antoni

Staniszewski Antoni

Drozdowski Jan

Kummer Miłosz

Szczubiała Kacper

 

Rocznik 2014

Czerwionke Antoni

Łupina Jan

Roda Kurr Fabian

 

Łęczyce

Abe Nina

Tokarz Sebastian

Dec Adrian

Kędzierski Filip

Labudda Marcel

Kwiatkowski Nikodem

Walkowiak Adam

 

Razem 197 zawodników (aktualizacja 10 lipca 2019, godz. 21.20)