Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Boisko w Kąpinie - jesień 2018

boisko w Kąpinie 2018

Kończy się powoli okres w którym nasze drużyny trenują na trawiastych boiskach. Od listopada praktycznie wszystkie dzieci będą już trenować w halach gimnastycznych. 

Zima nie jest dla naszej Akademii łatwym okresem, gdyż koszt wynajmu sal jest bardzo duży. Swoje problemy mamy też w okresie wiosna - jesień. Znalezienie miejsca do treningu dla ponad 500 dzieci nie jest łatwe. Wszyscy wiemy jak bardzo potrzebne jest dokończenie rozpoczętej z budżetu obywatelskiego inwestycji budowy pełnowymiarowego boiska piłkarskiego na Wazie, tak żeby w dobrych warunkach można było trenować przez cały rok. Wiemy też ża nawet ukończenie boiska na Wazie nie rozwiąże wszystkich problemów, gdyż dzieci grających w piłkę w Wejherowie jest z roku na rok co raz więcej.

W zwiążku z powyższym zaangażowaliśmy się wspólnie z Gminą Wejherowo i prywatnymi firmami w poprawę stanu boiska w Kąpinie. Pracy do wykonania jest jeszcze sporo chcielibyśmy jednak w tym miejscu już dziś bardzo podziękować ludziom dobrej woli którzy pomogli nam w systematycznej pielęgnacji tego boiska, dzięki czemu spora cześć prowadzonych przez nas zajęć odbywała sie właśnie tam.

Poniżej szczegóły

...

W Kąpinie trenowały praktycznie wszystkie drużyny naszej Akademii, począwszy od rocznika 2007 na roczniku 2011 kończąc. Od września w Kąpinie trenowała także nasza drużyna dziewcząt. W czerwcu w Kąpinie odbył się Mini Mundial, w którym wzięło udział blisko 170 dzieci.

Kąpino2018 starsi3

W wakacje systematycznie na boisku w Kąpinie odbywały się też zajęcia w ramach Sportowej Szkółki Kąpino. Do Kąpnia na treningi przyjeżdżali także nasi absolwenci reprezentujący obecnie barwy WKS Gryf. W październiku na boisku w Kąpinie odbędzie sie finał WLPN Kids - jesień 2018. Warto dodać że w Kąpinie regualrnie spotykają się i grają również dorośli.

WLPNkids

Te wszystkie działania nie byłyby możliwe gdyby nie życzliwe podejście władz Gminy Wejherowo do naszej działalności. Dziękujemy zatem Wójtowi Gminy Wejherowo Henrykowi Skwarło za udzielane na bieżąco wsparcie.

Dziękujemy również za pomoc Panu Tomaszowi Drozdowskiemu z referatu Inżynierii Środowiska Gminy Wejherowo.

Dziękujemy pani sołtys Kąpina Grażynie Baran, a także działającemu w Kąpinie Stowarzyszeniu Eco-Kąpino, ludziom tym z pewnością nie jest obojętny stan boiska w Kąpinie.

gmina wejherowo

Dziękujemy też ludziom którzy zaangażowali się w renowację i pielęgnacje boiska :

Panu Marcinowi Kleinie właścicielowi firmy usługowej Martinez za bezpłatne udostępnienie koparki i wykonanie prac przy boisku

Panu Jerzemy Grtohowi właścicielowi firmy Groth zajmującej się usługami sprzętowo - transportowymi, robotami ziemnymi, wydobyciem i sprzedażą żwiru za transport czarnoziemi i bezpłatne udostępnienie walca.

Panu Wiktorowi Kacmajorowi prezesowi zarządu Tamark SA za ofiarowane nasiona traw.

Panu Adamowi Wasilewskiemu za pomoc w koszeniu boiska.  

Pielęgnacja i utrzymanie w dobrej kondycji trawiastego boiska nie jest łatwe, ale liczymy że boisko w Kąpinie będzie z roku na rok co raz lepsze, liczymy że dzięki zaangażowaniu tak wielu ludzi dobrej woli uda się w przyszłości wykonać na tym boisku system nawadniający i inne prace które zapewnią dzieciom użytkującym to boisko właściwe do treningu warunki.

Ważne jest też odopowiednie wyposażenie boiska. Wspólnie z Gminą Wejherowo, postaraliśmy się o zakup kompletu bramek 5 m. na 2 m. który już w niedługiej przyszłości będzie służył dzieciom i dorosłym.

 

Jak jeszcze można pomóc ? 

Najlepiej w tej sprawie zwrócić się bezpośrednio do Prezesa naszej Akademii Dariusza Germana, tel. 662 058 981 który wiele wysiłku i własnej pracy włożył w to, żeby boisko nadawało się do użytku i wie najlepiej jakie jeszcze są potrzeby.

 

 

Wspomóż organizowane przez nas wydarzenia piłkarskie dla dzieci :

Przekaż 1% podatku :

1 procent dla Akademii

Zapraszamy firmy bądź osoby prywatne do współfinansowania naszej działalności. Jesteśmy otwarci na wiele różnych form współpracy z naszą Akademią.  

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą PDF

W razie pytań proszę dzwonić 662 058 981 lub pisać  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.