Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017 

energaorlen655

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Mały Finał Ligi Mistrzów 2018

realliverpool26052018

W sobotę 26 maja w Kijowie został rozegrany finał Ligi Mistrzów pomiędzy Liverpoolem a Realem Madryt. Tradycyjnie już kilka godzin przed finałem na boisku przy ulicy Partyzantów rozegraliśmy Mały Finał Ligi Mistrzów, w którym wzięli udział zawodnicy z roczników 2008,2009 i 2010 wyznaczeni przez trenerów. 

W Małym Finale Ligi Mistrzów początkowo Real wyraźnie dominował i po 25 minutach prowadził już 4-0. Mimo złego początku w drugiej połowie gracze Liverpoolu byli bardzo bliscy odrobienia strat. Od wyniku 6-2 dla Realu gole strzelali już tylko gracze w czerwonych strojach, na doprowadzenie do remisu zabrakło jednak czasu. W meczu zagrali chłopcy z roczników 2008,2009 i 2010 oraz w barwach Realu Madryt jedna przedstawicielka Błękitnych Dziewczyn - Maja Kosyn. Po meczu uczestnicy Małego Finału Ligi Mistrzów otrzymali pamiątkowe medale, a na koniec rozegrany został konkurs rzutów karnych w którym zwyciężył Nikodem Kownatke.

Składy drużyn poniżej

...

Liverpool 

1. Mateusz Krause

2. Eryk Karolewski

3. Piotr Hlebik

4. Filip Olczyk

5. Paweł Spławiński

6. Aleksander Nurek

7. Piotr Sobiecki

8. Aleksander Dylak

9. Mateusz Jakubowski

10. Maciej Hazuka

Trener : Tomasz German

 

Real Madryt 

1. Maciej Groth

2. Alan Giergiński

3. Piotr Klecha

4. Oskar Lange

5. Maja Kosyn

6. Nikodem Kownatke

7. Oliwier Gawron

8. Jakub Ciemny 

9. Konrad Czwatschka

10. Karol Kwaśniewski

Trener : Tadeusz Ciapa