Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Zapraszamy na weekend z piłką - wiosna 2020

WEEKEND

Zapraszamy na wiosenny weekend z piłką

Informujemy że wiosną zorganizujemy trzy weekendy z piłką.

Termin 1 : 20-22 marca 2020  dla dzieci z grup 2013 A i B, oraz 2008 B i 2009 B 

* jeśli zbierze się grupa w tym terminie mogą też jechać dzieci z rocznika 2014

** na ten termin zaprosiliśmy do udziału także dzieci trenujące w Sportowej Jedyneczce Reda

Termin 2 : 27-29 marca 2020 dla dzieci z grup 2011 A i B oraz 2012 A i B

Termin 3 : 03-05 kwietnia 2020 dla dziewczyn oraz grup 2010 A i B 

 

KARTA KWALIFIKACYJNA (proszę po wypełnieniu przekazać kartę trenerowi)

  

Poniżej szczegóły dotyczące WzP oraz lista zgłoszonych osób

...

(aktualizacja 21 lutego 2020)

 

Czytaj więcej...

Błękitna Liga Mistrzów - edycja zima 2020 - zapowiedź

błękitna liga mistrzów 2007

Informujemy, że podobnie jak w zeszłym roku rozegramy 3 turnieje wewnętrzne o wspólnej nazwie Błękitna Liga Mistrzów - zima 2020.

Harmonogram Błękitnej Ligi Mistrzów - zima 2020 :

22 lutego 2020 - godz. 15.20 - 18.00 - kategoria JUNIOR F - ŻAKI 

23 lutego 2020 - godz. 15.20 - 18.00 - kategoria JUNIOR D - MŁODZIKI 

8 marca 2020 - godz. 14.10 - 17.00 - kategoria JUNIOR E - ORLIKI 

UWAGA !!!

W związku z tym że W KAŻDYM pwyższym terminie we wcześniejszych godzinach organizujemy inne wydarzenia, prosimy o to, żeby dzieci przyszły punktualnie na podaną godzinę (nie wcześniej, gdyż szatnie będą zajęte, a trenerzy nie będą mogli zajęć się dziećmi i nie później gdyż będziemy mieli problem z przydziałem dzieci do drużyn).

Podane powyżej godziny to godzina zbiórki i zakończenia turnieju.

 

Miejsce turnieju : Sala SP nr 6 w Wejherowie, ul. Śmiechowska 36 

(aktualizacja 21 lutego 2020)

Poniżej szczegóły 

...

Czytaj więcej...

Wejher Cup dla roczników 2012 i 2013 - zapowiedź


WC 2019 - Błękitni - Liverpool

W sobotę 22 lutego 2020 w sali SP nr 6 w Wejherowie od godziny 9.00 do 15.00 odbędzie się turniej Wejher Cup dla rocznika 2012, a dzień później 23 lutego turniej Wejher Cup dla rocznika 2013.

Patronem turnieju dla rocznika 2012 jest Dyrektor SP nr 6, a turnieju dla rocznika 2013  Sala Zabaw Funky-Monkey . Oba turnieje rozegrane zostaną bez prowadzenia klasyfikacji miejsc i zapisywania wyników. Drużyny na czas zawodów otrzymają oznaczniki z nazwami europejskich drużyn grających w Lidze Mistrzów. 

Szczegóły poniżej

...

Czytaj więcej...

Wejher Cup 2020 dla rocznika 2010 pod patronatem Hotelu Olimp

WC2020 2010 top

Halowy turniej Wejher Cup dla rocznika 2010 organizowany przez naszą Akademię pod patronatem Hotelu Olimp wygrała drużyna AP Jedynki Reda, przed Błękitnymi Wejherowo i Sztormem Kosakowo. W Lidze Europy najlepsi okazali się gracze AP Diego Lębork, a w Ekstraklasie Stolemu Gniewino.

Faza finałowa turnieju miała bardzo emocjonujący przebieg. O zwycięstwie AP Jedynki Reda zadecydował lepszy o dwa gole bilans bramkowy od Błękitnych Wejherowo (w meczu bezpośrednim pomiędzy tymi drużynami padł remis 2-2). Ważną rolę w turnieju odegrał zespół Błękitnych Wejherowo II, który najpierw zremisował z AP Jedynką Reda tracąc decydujące o remisie bramki w samej końcówce, a w ostatnim meczu turnieju bardzo ambitnie walczył z pierwszym zespołem Błękitnych i mimo porażki (1-3) zebrał burzę braw od kibiców z ... Redy. Nagrody Fair Play nie przyznawaliśmy, gdybyśmy to robili bezapelacyjnie trafiłaby ona do drużyny Błękitnych Wejherowo II. Świetny turniej rozegrała też ekipa z Londynu  4 Future Pro FC zajmując w końcowej klasyfikacji czwarte miejsce w Lidze Mistrzów. 

Jak zwykle w Wejherowie oglądaliśmy wielu młodych piłkarzy którzy zasłużyli na indywidualne wyróżnienia. Najlepszym zawodnikiem Ekstraklasy został Hubert Kamiński ze Stolemu Gniewino, w Lidze Europy świetnie prezentował się Oskar Kwiatkowski z Diego Lębork, a w Lidze Mistrzów do TOP 5 wybrani zostali Jan Duda (Sztorm Kosakowo), Julian Strzecki (Błękitni Wejherowo I), Oliwier Skotnicki (AP Jedynka Reda), Kasper Gazda (4 Future Pro FC Londyn) i Krzysztof Menzel (AP Jedynka Reda).

Warto wspomnieć jeszcze o najmłodszym uczestniku turnieju, którym był Tomek Pikus z Młodych Orłów Łeba. Patrząc na to jak odważnie Tomek poczynał sobie z 4 lata starszymi od siebie graczami, możemy być pewni że jeszcze nie raz o nim usłyszymy, nie tylko w Wejherowie. 

Dziękujemy Hotelowi Olimp w Wejherowie za objęcie patronatem naszego turnieju. 

Dziękujemy Pomorskiemu Związkowi Piłki Nożnej za wsparcie całego cyklu turniejów Wejher Cup.

Dziękujemy Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej za objęcie patronatem "Piłka dla wszystkich" cyklu turniejów Wejher Cup

Dziękujemy wszystkim którzy pomogli w organizacji turnieju, w szczególności wolontariuszom, którzy pracowali przy obsłudze turnieju.

Dziękujemy wszystkim za udział w turnieju i zapraszamy na kolejne turnieje organizowane przez naszą Akademię.

ZDJĘCIA

DRUŻYNY

 

Poniżej zapis RELACJI LIVE z tego wydarzenia

...

 

Czytaj więcej...

Wejher Cup dla rocznika 2009 o Puchar Starosty Powiatu Wejherowskiego

WC2020 2009 topb

W drugi weekend lutego (8,9.02) na turniej Wejher Cup do Wejherowa zaprosiliśmy zespoły z rocznika 2009. Do rywalizacji o okazałe puchary ufundowane przez Starostę Powiatu Wejherowskiego przystąpiło 18 drużyn. Zdecydowanie najlepszą drużyną okazali się podobnie jak w roku 2019 gospodarze zawodów Błękitni Wejherowo, którzy wygrali wszystkie 9 meczów i strzelili w nich aż 53 gole. Najbardziej zacięty opór postawili Błękitnym zawodnicy AP Jedynka Reda, którzy w końcowej klasyfikacji zajęli 2 miejsce, bezpośredni mecz pomiędzy dwoma najlepszymi drużynami zakończył się zwycięstwem Błekitnych 3-1 (zdjęcie).

Warto zwrócić uwagę, że Błękitni Wejherowo swoją wygraną w roku 2019 odnieśli w niemal identycznym składzie co w roku 2020. Jedyną zmianą była gra Marcina Spławińskiego w miejsce Roberta Brzeskiego, co bardzo dobrze świadczy o ciągłości procesu szkolenia w naszej drużynie.

Sporą niespodziankę swoim sympatykom sprawili chłopcy z Orłów Osowa, którzy zajęli bardzo dobre 3 miejsce. Stawkę w Lidze Mistrzów uzupełnili Korona Żelistrzewo (4 miejsce), Błękitni Wejherowo II (5 miejsce) i Stolem Gniewino (6 miejsce).

Rywalizację w Lidze Europy wygrał Salos Rumia przed AP Diego Lębork, natomiast w Ekstraklasę wygrał Orkan Rumia przed drugą drużyną AP Jedynki Reda.

Do TOP 5 turnieju Wejher Cup 2020 dla rocznika 2009 wybrani zostali : Aleks Kołata, Karol Mączka (AP 1 Reda), Jan Strzecki, Nikodem Tabor i Krystian Dzierzba (Błękitni Wejherowo). Oprócz tych zawodników warto też wyróżnić zwycięzców konkursu żonglerki którymi zostali : Jakub Kur (AP 1 Reda), Kacper Pięta (AP Diego Lębork) i Jakub Mielewski (AP Cassubian).

Dziękujemy Staroście Powiatu Wejherowskiego za objęcie patronatem naszego turnieju. 

Dziękujemy Pomorskiemu Związkowi Piłki Nożnej za wsparcie całego cyklu turniejów Wejher Cup.

Dziękujemy wszystkim którzy pomogli w organizacji turnieju, w szczególności wolontariuszom, którzy pracowali przy obsłudze turnieju, oraz Pani Kasi Przybysz która zrobiła mnóstwo pięknych zdjęć podczas naszej dwudniowej rywalizacji 

Dziękujemy wszystkim za udział w turnieju i zapraszamy na kolejne turnieje organizowane przez naszą Akademię.

ZDJĘCIA  - ALBUM 1

ZDJECIA - ALBUM 2

ZDJĘCIA - DEKORACJE

DRUŻYNY

Poniżej zapis RELACJI LIVE z tego wydarzenia

...

Czytaj więcej...