Zaczarowani futbolem

Partnerzy Akademii

           

Podaruj nam 1% podatku

Darmowy Program PIT

Błękitni TV

youtube

WSPIERAJĄ NAS

wejherowo-logo starostwo
gmina wejherowo logo gminy łęczyce

 programklub2017

Facebook

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie dla trenerów

Moduł logowania został utworzony dla trenerów pracujących w Akademii, żeby jako użytkownicy strony www.blekitni-wejherowo.pl mogli dodawać aktualne artykuły dotyczące prowadzonych przez siebie drużyn.Komunikat organizacyjny 30.03.2020

komunikat organizacyjny

 

 

W związku z zaistniałą sytuacją Zarząd WAPN Błękitni Wejherowo, podjął kilka decyzji w sprawie bieżacego funkcjonowania Akademii. 

Szczegóły poniżej

...

Czytaj więcej...

Wracamy do treninów.

 

wracamy do treningów
Informujemy, że w związku z przedłużającą się kwarantanną zdecydowaliśmy się do powrotu do treningów.

Z wiadomych przyczyn musimy unikać bezpośredniego kontaktu, także pozostają nam treningi online.

Na tą chwilę zdecydowaliśmy się na użycie aplikacji ZOOM - mamy nadzieję że aplikacja się sprawdzi, jeżeli tak się nie stanie będziemy próbować innych rozwiązań.
 

Poniżej szczegóły

...

Czytaj więcej...

Podsumowanie turniejów Wejher Cup 2020

wc2020 logotypynapism

 

Od 1 lutego do 7 marca 2020 na sali SP nr 6 w Wejherowie odbywały się turnieje halowe dla dzieci w ramach cyklu Wejher Cup. Łącznie w 7 turniejach wystąpiło aż 120 drużyn (899 dzieci) z 42 klubów. Dla najstarszych kategorii wiekowych (2008,2009,2010 i 2011) organizowaliśmy turnieje dwudniowe, które zostały rozegrane identycznym system. W pierwszym dniu odbywały się mecze eliminacyjne z podziałem na 3 grupy (A, B, C), a drugiego dnia rozgrywane były mecze finałowe również z podziałem na 3 grupy (Ekstraklasę, Ligę Europy i Ligę Mistrzów).

Dla najmłodszych (2012,2013, 2014) organizowaliśmy jednodniowyturniej Wejher Cup - Liga Mistrzów, bez klasyfikacji i bez zapisywania wyników.

Łącznie w ramach całego cyklu turniejów, w trakcie 94 godzin rywalizacji rozegrano aż 480 meczów w których padła niezliczona liczba goli.

Wszystkim trenerom, zawodnikom i rodzicom chcieliśmy w tym miejscu podziękować za udział i zaprosić na nasze kolejne turnieje.

Dziękujemy również Prezydentowi Miasta Wejherowa, Staroście Powiatu Wejherowskiego, Prezesowi MZK Wejherowo i Dyrektorowi SP nr 6 w Wejherowie za objęcie honorowym patronatem i pomoc w organizacji naszych turniejów.

Dziękujemy Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej, Pomorskiemu - ZPN, Sali Zabaw Funky Monkey w Bolszewie, Hotelowi Olimp w Wejherowie za wsparcie turniejów Wejher Cup.

Dziękujemy trenerom WAPN Błękitni Wejherowo, którzy włączyli się w pracę przy organizacji turnieju. Dziękujemy także absolwentom naszej Akademii którzy w trakcie turnieju pełnili rolę wolontariuszy.

Dziękujemy Pani Kasi Przybysz która w trakcie naszych turniejów wykonała wiele pięknych zdjęć i Tomkowi Myszewskiemu który zabezpieczał opiekę medyczną turniejów.

Poniżej podsumowanie statystyczne naszych turniejów

...

Czytaj więcej...

Błękitna Liga Mistrzów - zima 2020 - relacja

BLM z2020top

W sobotę 22 lutego 2020 i w niedzielę 23 lutego 2020 odbył się wewnętrzny turniej dla zawodników z naszej Akademii pod nazwą Błękitna Liga Mistrzów. W sobotę zagrali zawodnicy z roczników 2010,2011 i 2012, a w niedzielę 2007,2008 i 2009.

W turnieju sobotnim nie zapisywaliśmy wyników i nie prowadziliśmy klasyfikacji miejsc. Natomiast w niedzielę najlepsze okazały się Błękitne Dziewczyny, które zagrały tym razem jako Juventus Turyn przed FC Barceloną i Realem Madryt.

Trzeci turniej z cyklu Błękitna Liga Mistrzów odbył się 8 marca 2020, zagrali w nim głównie zawodnicy z roczników 2009 i 2010. Najlepsi okazali się gracze Realu Madryt przed Borussią Dortmund i FC Barceloną.

Sobota 22.02.2020 - zdjęcia

Niedziela 23.02.2020 - zdjęcia

Niedziela 08.03.2020 - zdjęcia

Zdjęcia drużyn

Poniżej zdjęcia drużyn i wyniki turnieju w kategorii Junior D i E

...

Czytaj więcej...

Wejher Cup 2020 dla rocznika 2014 - relacja

WC2020 2014 top

W sobotę 7 marca 2020 w Wejherowie odbył się ostatni tegoroczny turniej z cyklu Wejher Cup. Na boisko tym razem wybiegli 5-6 latkowie (rocznik 2014 i młodsi). To najmłodsi zawodnicy w historii organizowanych przez nas turniejów Wejher Cup. Patrząc jednak na radość dzieci z gry w piłkę podczas naszego turnieju już dziś zapowiadamy, że za rok również zorganizujemy turniej w tej kategorii wiekowej. 

Turniej odbywał się pod patronatem Sali Zabaw Funky Monkey. Właściciele Funky Monkey od lat pomagają nam w organizowaniu różnych wydarzeń dla dzieci, a także aktywnie wspierają drużynę naszej Akademii z rocznika 2008/2009 za co jeszcze raz w tym miejscu serdecznie dziękujemy.

Turniej dla rocznika 2014 miał identyczną formułę jak odbywający się dzień wcześniej Wejher Cup dla rocznika 2012 i  2013. W turnieju wzięło udział łącznie 13 drużyn z następujących klubów (Błękitni Wejherowo, Stolem Gniewino, AP Cassubian, MFS, Mark-Gol, APK Jedynka Kartuzy, Sparta Sycewice) Zgodnie z postanowieniami regulaminu nie zapisywaliśmy wyników, ani nie prowadziliśmy żadnych klasyfikacji. Celem turnieju nie było wyłonienie zwycięzcy, ale umożliwienie dzieciom pokazania swoich możliwości w trakcie gry. Mamy nadzieję, że uczestniczącym w turnieju dzieciom pozostaną miłe wspomnienia, które jeszcze bardziej zainteresują je piłką nożną.

Oczywiście dla dzieci nie miało żadnego znaczenia czy wyniki były zapisywane czy nie. W każdym meczu dawały z siebie wszystko i starały się zaprezentować z jak najlepszej strony, dlatego na zakończenie turnieju każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal i drobne nagrody rzeczowe. Nagrodziliśmy także zawodników którzy okazali się najlepsi w przeprowadzonym w trakcie turnieju konkursie strzału do bramki.

Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania turnieju Wejher Cup dla rocznika 2014, w szczególności Pani Kasi Przybysz która po raz kolejny zrobiła wiele fantastycznych zdjęć podczas turnieju oraz Paniom z Sali Zabaw Funky Monkey, które zajmowały się malowaniem twarzy a także logotypów drużyn na rękach naszych uczestników.

ZDJĘCIA

DRUŻYNY

Poniżej zdjęcia wszystkich drużyn i lista nagrodzonych zawodników

...

Czytaj więcej...